Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt már abortuszod, ha igen...

Volt már abortuszod, ha igen miért és megbántad-e?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 19:28
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
36%
Szóval le lettem pontozva mert nem volt abortuszom és nem is lesz? :D Fainak vagytok, ezaz :)
2015. febr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
44%
11-es, egy másik kérdéssornál ugyanígy jártam. Nem követjük a trendet :)
2015. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
81%

Azert lettel lepontozva mert nem tudhatod előre , mit hoz az élet. Egy lyukas gumi, vagy egy rosszul bevett /hibás fogamzásgatló és már kész a baj.

Ott hagyhat a párod, lehetsz munkanélküli, nincstelen, segítő hattér nélküli, több gyerekes családanya. De lelki , testi beteg is. Egy szóval bármi lehetséges.

Elhihetted, hogy akik abortuszra mennek, nem tudatosan eldöntötték, hogy akkor most teherbe esnek és mennek elvetetni a babájukat.

2015. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
39%
Semmilyen körülmények közt nem ölném meg a gyermekem. És tévedsz, mert lettem már terhes spirál illetve gyógyszer mellett is. Tudod, csak akarni kell. De én azt elhiszem hogy így könnyebb, csak az nem számít hogy ölünk közben. Sebaj, én tiszta lelkiismerettel élek tovább. És elég nagy szégyen, hogy ma az a trendi akinek volt abortusza. És lehet lepontozni, mindent bele, ha attól könnyebb lesz a lelketek
2015. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
71%

Hát a gyerekemet én sem, de egy nemkívánatos terhességet simán elvetetnék.

Ja, hogy csak akarni kell...de ha valaki nem akarja? mert nagyjából azért mennek abortuszra a nők, mert nem akarják...

2015. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
34%
Az én nézéspontom alapján a magzat az én gyerekem. Sajnálom, ha te máshogy gondolod. Akkor csináltasd fel magad és "vetesd el simán". Kövesd a divatot, hajrá :)
2015. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
73%
Igen , volt terhességmegszakításom ! Abban az élethelyzetben sem anyagilag nem tudtunk volna vállalni egy babát , sem mi nem éreztük még magunkat késznek a feladathoz . Nem bántam meg az akkori döntésemet ! ..
2015. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
85%

A legnagyobb baromság ez, "csak akarni kell". Igenis lehet beteg maga a magzat is, vagy veszélyes rád nézve, mert mondjunk nem tudod kihordani. Ilyenkor sokat érünk az akarással. Vagy akkor is világra hozod ha abba, te belehalasz vagy ha súlyos testi/ szellemi fogyatékos és vegetál egész életében?

Amúgy nyugodtan visszavehetsz ebből a stílusodból, egyébként sem értem, ha állitásod szerint "neked sosem lesz" miért rontod itt a levegőt.

Kövesd a trendet, és legyél bunkó magyar paraszt, aki a másiknál mindig többet tud, nulla infoval.

2015. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
36%

a te nézőpontod szerint...aztán a te nézőpontod miért is kellene az enyém is legyen?

bízd már rám, mit kezdek a saját problemáimmal...nagylány vagyok, meg tudom oldani anélkül is, hogy egy tök ismeretlen nick beleszóljon....

2015. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt és soha nem is lesz, remélem.
2015. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!