Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt már abortuszod, ha igen...

Volt már abortuszod, ha igen miért és megbántad-e?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 19:28
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
24%

38. vagyok és 39-nek üzenem: Azt hiszem nem az én felfogó képességemmel van a baj: a gyerek ahogy megfogan élőlény, 12 hetesen már dobog a szíve és mindent érez, elég szomorú és számomra érthetetlen hogy a törvények engedik az egészséges babák megölését.

De nem is az olyan érzéketlenek és szívtelenek miatt írok mint te. 2 gyerekem van, pontosan tudom milyen nehéz anyagilag és lelkileg és mindenhogyan a gyereknevelés. Szerencsére nekem nem volt, de az egyik legközelebbi családtagomnak volt abortusza, amit nagyon megbánt és azóta sem hevert ki.

Tudod egyáltalán mit jelent az, hogy "Megváltó"? Nyilván nem, mert akkor nem írtál volna ilyen primitív marhaságokat.

Azért írok, hogy aki anyagiak miatt akarja elvetetni az egészséges kisbabáját, igenis gondolja át ezerszer!!!

2015. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
17%

Ó most látom: 42, 44 tuti ugyanaz mint 39: elég alpári vagy! Hogy beszélsz te más meghalt babájáról, te tuskó!

Még mindig 38 voltam.

2015. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
72%

Akkor nyugodtan menjel Lengyelorszagba vagy Irorszagba. Biztos szeretettel varnanak ezzel a felfogassal.

Az elet nem csak feher es fekete. En meg ismerek olyat, aki elvetette es nem banja. Oszinten? Meg szerintem is a legjobb dontes volt.

Szoval kar itt peldalozni, mindenkinek a maga dolga, amit jobb, ha inkabb nem tereget ki az ilyenek miatt , mint te.

2015. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
30%
Hát persze, hogy jobb ha nem teregeti ki miattam, végül még megszólal a lelkiismerete. Tudod inkább pedálozok, hátha valaki nem veteti el, és örülni fog neki utólag. Ennyit nekem simán megér, még úgy is, hogy elküldesz melegebb éghajlatra: őszintén szólva nem igazán érdekel.
2015. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
89%

Uhh, meg egy vilag megvalto...

Elhiheted aki ab.ra akar menni, ugy is fog aki ketsegek kozt orlodik az meg talan atgondolja, de nem a te hatasodra.

2015. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
0%
Annyira sötét vagy, mit megváltózól itt nekem már megint, inkább nézz utána mit jelent aztán dugd vissza a homokba a fejedet és hagyd is ott. Nem szükséges válaszolni, mert nem fogok visszajönni elolvasni.
2015. febr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
21%

g4tor nevű "pasinak": vagy fogalomzavaros vagy, vagy diszlexiás. (41. voltam.)


Felesleges kirohanásokat végeznetek az abortuszellenes hozzászólók ellen. Igenis helye van itt az ilyen hozzászólásoknak is, az van, amit az egyik előttem szóló írt: ha csak néhányan elgondolkodnak a hozzászólásaink alapján, és mégis arra jutnak, hogy a lehetőségeik talán megengedik, hogy megtartsák a babát, akkor MÁR MEGÉRTE.

2015. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!