Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt már abortuszod, ha igen...

Volt már abortuszod, ha igen miért és megbántad-e?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 19:28
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
24%
Juj gyorsan pontozzátok le az utolsót!
2015. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

Akkor lássuk a kérdezőt:) Nekem sem volt soha, és nem is lesz (kivéve ha beteg a baba). Azért érdekelt ez, mert én 7 éve olyan helyzetben voltam, amikor is szerintem a nők 97%-a elvetette volna a babát. 19 évesen, semmivel a kezemben, elsőéves egyetemistaként...Mégis olyannyira rendbe jött az életem (persze az első évek nem voltak egyszerűek), hogy nemrég született meg a második gyermekem. Anyagi és érzelmi biztonságban élünk, és ezt senki nem hitte volna, mindenki az egyedüli megoldásnak az abortuszt látta.

Ennek ellenére én nem ítélek el senkit! Mindenkinek szíve joga, hogy megítélje a saját helyzetét, és azt, hogy képes lesz-e feldolgozni. Én mindenkinek zöld kezet adtam. Azt a válaszolót pedig szívből sajnálom, akit az anyukája kényszerített erre:(

Viszont azt sem mondhatjátok, hogy felelőtlen kijelentés lenne azt mondani, hogy "márpedig nekem soha nem lesz abortuszom". Én csak akkor vetetném el, ha beteg lenne, vagy az én egészségem látná a kárát.

2015. febr. 4. 11:17
 23/57 anonim ***** válasza:
35%
A családunkban volt,titokban.Anyagiak megvoltak,érzelmi okokból döntött így,megbánta,már akkor tudta,hogy rosszul dönt,de nem tudott igent sem mondani,így megtörtént.Magam nem tudnám ezt tenni,de ki tudja,mit hoz az ėlet.Mindenkinek a saját felelőssége ez a döntés.Viszont nem jó megoldás, szerintem.
2015. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
31%
Az a helyzet hogy akinek nem volt az azt mondja neki sose lesz de soss tudhatja mi lett volna ha anno besikerul.... vagy be fog nem tervezes mellett.... meg annak is lehet aki azt mondja h neki sose lesz... sosem lehet tudni... sok ok lehet abortuszra, vagy volt..
2015. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
98%

Nézd, nekem sosem volt -- szerencsés voltam --, és sosem lesz, mert már túlvagyok a nemző koron.

Viszont én egyetlen gyereket szerettem volna mindig, annyi is lett, a férjem is partner volt ebben. Egy másodikat, ha becsúszik, talán megtartottam volna...de annál többet semmiképp.

2015. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
29%
Kedves #10-es. Anyád egy gyilkos. Szerintem mondd meg neki nyugodtan. Árnyékolja be valami az ő életét is.
2015. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
76%

Volt.

18 éves múltam két nappal mikor megtudtam. Tsokkban felhívtam a pasim, megbeszéltük hogy este találkozunk. Nos a találkára nem jjött el, és azóta sem láttam, telefonon nem értem el. Pedig eltelt hét év.

Nem bántam meg. Ha azt a gyereket megtartottam volna, most nem ismerném a férjem és nem létezhetne a két kislányom.

2015. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 aries 2 ***** válasza:
7%
Nem érdekel senki véleménye. Mert amit most írok az a színtiszta igazság: Az abortusz a legsúlyosabb bűn, ami pokoli létet eredményez. Isten igazságszolgáltatását nem lehet elkerülni emberek által hozott abortusztörvényekkel. A törvényhozók sem kerülhetik el sötét jövőjüket. Én csak közvetítek. Jobb, ha ezt mindenki a lelkiismeretébe vési.
2015. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
83%

Te egy őrült vagy...

"Mert amit most írok az a színtiszta igazság"


Miért, te már találkoztál istennel, és mondta neked???

2015. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 Doctor zsozso válasza:
90%
28 ez egy akkora baromság ahogy van és vakhitre alapszik ami hülyeség, pokol... hagyjuk már könyörgöm..., megbűnhődik akkor bűnhődik meg valaki a kereszténység szerint is ha tudva és akarva rosszat akarnak másoknak te gyökér és gondolom a törvényhozók nem akartak rosszat, az ilyen fanatkus nem is tudom miben hiszek vaskeresztények inkább ne írjanak mert csak kiröhögtetik magukat
2015. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!