Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek elitélendő dolog...

Szerintetek elitélendő dolog ha valaki azért megy abortuszra mert nincs más választása, de ha tehetné megtartaná?

Figyelt kérdés
biztos más is van ilyen helyzetben

2015. jún. 28. 13:20
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
aki abortuszra fog menni
2015. jún. 28. 14:41
 12/33 anonim ***** válasza:
45%

Én hasonló helyzetben voltam, mint 8-as, csak 19 évesen. Nem volt család mögöttem, hiába dolgoztam, az feketén volt (Balaton vendéglátás), és az akkori párom egy alkoholista játékfüggő volt. Neki minden mindegy volt.

Ahogy kijöttem a kórházból elhagytam.

Viszont én nem akartam megtartani a fenti okok miatt, nem is jutott eszembe, hogy anya lehetnék...


Nem ítélem el akik megtartanák, mégis abortusz mellett döntenek, de szerintem ők azok, akik pl minden évben meggyászolják, számolják mennyi idős lenne... stb. Szóval nem tudják magukban lezárni.

Szerencsére nekem sikerült.

2015. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nincs, hogy nincs más választása. ha annyira nem akarja abortálni adja örökbe. ha nem teszi, akkor meg ne mondja hogy jajj én nem akarom az abortuszt, de igen, akarja.
2015. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%
De van olyan. Pl. valamiért nem tudná kihordani. Nyílván ő sem akarja elvetetni, de muszáj. Legközelebb gondolkozz, mielőtt ítélkezel. Ez azokra is vonatkozik, akiknek nem adatott meg, hogy teherbe essenek és minden áron vadásszák az abortuszosokat, hogy inkább adják örökbe.
2015. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
25%
szia :) pénteken voltam abortuszon, én is megakartam tartani, más választásom viszont nem volt nekem sem. Egyáltalán nem elítélendő dolog.
2015. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
40%

19 évesen az akkor barátommal, aki mára a férjem lett, óvszerrel védekeztünk. Sajnos kiszakadt, mivel tisztában voltunk ezzel 72 órás tablettát kértem a dokitól. Be is vettem időben. Ennek ellenére terhes lettem. Semmi esély nem volt rá h meg tudjuk tartani. Bűntudatom van nagyon miatta, szerettem volna ha pár évvel később adódik így. Nem felelőtlenségről volt szó. Mára már van egy 2,5 éves kislányom, aki tervezett volt és 1 éve próbálkozunk kis tesóval, mégse sikerül. Gondolom vmilyen büntetés.

28 éves vagyok egyébként.

2015. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%

7es valaszoloval szo szerint egyetertek!


Meg nem teljesen dontottem/ dontottuk el, hogy mi legyen a babaval, eszem azt sugja, hogy abortusz, szivem meg, hogy tartsuk meg.


Te mar eldontotted Kerdezo?

2015. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is volt sajnos 18 évesen, fogamzásgátlóval védekeztünk és mégis megesett a dolog. Helyesen szedtem a gyógyszert, második havi vérzésem maradt el, az első rendben volt. Teljesen ki volta borulva. Elvetettem a babát, mert kilátástalannak tűnt az egész, nem láttam, hallottam, gondolkodtam annyira ki volta készülve, főleg, hogy ár akkor is nagyon szerette volna babát, de csak ha végezte a sulival és dolgozta már... Azóta is sokat gondolok rá, több mint egy évembe tellett, hogy ne gondoljak Rá minden nap többször. De azóta is gyakran eszembe jut... Nem beszéllek le róla, mert gyermekotthonba sem jó kerülni, úgy dönts ahogy jónak látod, ne hagyd magad befolyásolni szerintem.
2015. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
25%
Az embert nincs jogom, de magát a gyilkosságot (az abortuszt) nemcsak jogom, hanem kötelességem is elítélni, és az embernek MINDIG hatalmában áll helyesen dönteni!
2015. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló nem neked volt tegnap az a kérdésed amiben az érdekelt h fogd vissza magadat h ne szólj majd be az abortuszosoknak amikor neked is be kell majd feküdnöd? Csak érdekel, minden kötekedés nélkül kérdezem.
2015. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!