Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért beszélnek sokan úgy az...

Miért beszélnek sokan úgy az abortuszról mintha semmiség lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok abortuszellenes, de néha azt veszem észre, hogy emberek nem fogják fel azt, hogy ez mennyire komoly döntés, és jól meg kell gondolni.
2015. aug. 6. 19:42
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/194 anonim ***** válasza:
3%
Jajj, ne szajkózd már a válaszaimat. ÉRVELJ! ÉRVELJ VÉGRE! Az, hogy az állításomat tagadod, még nem érv! Jogod van a véleményedhez, de ha az egy baromság, akkor nekem meg jogom van megcáfolni, amit meg is tettem. Ellenben te egy értelmes ellenérvet nem hoztál fel. MONDOM: az érv nem annyiból áll, hogy a másik mondata elé odateszed, hogy NEM. Az csak tagadás, de nem érv.
2015. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/194 anonim ***** válasza:
76%

#98 "Ha te ket modon akarsz vedekezni akkor csinald. En nem fogok, mert nevetsegesnek tartom. Plane hogy 5 eve szedem es eddig jol mukodott." - erre gondolsz? Az illető megfogalmazta a saját véleményét, és azt is, hogy ettől még más úgy csinálja, ahogy akarja...

Na, ilyen egy korrekt vélemény szerintem.

2015. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/194 anonim ***** válasza:
12%
Szomorú, ha egy több gyerekes anya úgy jár abortuszra, mint más kirándulni. Érdekes értékrendek. De ezen az oldalon sok az abortusz-párti.
2015. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/194 anonim ***** válasza:
2%
Korrekt vélemény mások kigúnyolása? Nah, ez egy újabb plusz pont az erkölcsi bizonyítványon. Gratulálok! Nem csak, hogy felelőtlenségre buzdítunk másokat, még a gúny is erény lett hirtelen. Nagyszerű!
2015. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/194 anonim ***** válasza:
71%
"ÉRVELJ! ÉRVELJ VÉGRE!" - miről? Arról, hogy büdös semmi közöd más emberek szexuális életéhez??? Képes vagy ezt felfogni?
2015. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/194 anonim ***** válasza:
2%
12-es voltam, ő pedig 13-as! Rögtön kigúnyolt! Uh, de korrekt volt!
2015. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/194 anonim ***** válasza:
2%
És te képes vagy felfogni, hogy senkinek nincs joga kigúnyolni engem azért, mert a dupla védekezés mellett állok ki? Ez a vita nem lenne, ha nem kezdett volna el gúnyolódni rajtam egyikőtök sem. Magad ellen érveltél ezzel is. Ide is eljutottunk, nem csak, hogy ellenérvet nem tudtál felhozni, megint csak a válaszomat kopiztad be, még magadat is megcáfoltad. Gratulálok!
2015. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/194 anonim ***** válasza:
37%
#107, a #13-ban mi nem igaz, és mi a "kigúnyolásod"?
2015. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/194 anonim ***** válasza:
2%
Azt írta, hogy a gumi és tabletta együtt elmélet egy vicc. Magyarán kigúnyolt azért, amiben én hiszek. Magyarázzam még tovább?
2015. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/194 anonim ***** válasza:
65%
"Érdekes értékrendek." - nézőpont kérdése... nekem az az "érdekes értékrend", ha valakinek egy embrió fontosabb, mint a párja/párkapcsolata... ettől még tudomásul veszem, hogy vannak ilyen emberek is... és max annak lehet szurkolni, hogy a hasonló értékrendűek találjanak egymásra...
2015. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!