Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért beszélnek sokan úgy az...

Miért beszélnek sokan úgy az abortuszról mintha semmiség lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok abortuszellenes, de néha azt veszem észre, hogy emberek nem fogják fel azt, hogy ez mennyire komoly döntés, és jól meg kell gondolni.
2015. aug. 6. 19:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/194 anonim ***** válasza:
0%
Igen, visszatetsző, hogy a pár ezer Ft-os óvszerre nem költenek, és tiniként az anális szex-et a nem kívánt terhesség miatt fűvel-fával bevállalják.
2015. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/194 anonim ***** válasza:
15%

"saját tapasztalatból teszi, kipróbál dolgokat, aztán marad annál, ami a legjobban beválik neki."

És közben AIDS-es lesz, mert ő úgy gondolja a gumi pocsék, ezért inkább nem használja, max tablettázik, de az ugye nem véd a betegségek ellen. Uh, neked aztán szép felfogásod van. Magyarán, az sem baj, ha nemi betegséget kapsz, az sem baj, ha terhes leszel, mert az ÉLVEZETES SZEX minden áldozatot megér...NO KOMMENT.

2015. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/194 anonim ***** válasza:
65%
"Jogom van kitalálni, hogy ki, hogyan védekezzen, ugyanis az abortusz sem magánügy!" - pont annyira van jogod kitalálni, ahogy másnak meg joga van elhajtani az ötleteiddel egyetemben... és úgy védekezni, ahogy akar... szerencsére...
2015. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/194 anonim ***** válasza:
15%
Szép is lenne, ha nem lenne propaganda az óvszer mellett...A tiniknek azt hangoztatnánk csak, hogy próbálják ki, nekik milyen módszer okoz nagyobb élvezetet. Tök mindegy, hogy a nemi betegségekkel szemben csak az óvszer védheti meg őket, mert ugye az ÉLVEZETEK sokkal fontosabbak. Menj el iskolába és tarts erről előadást, próbálj meg minél több tinit az óvszer ellen hangolni. Hátha 10 éven belül minden második ember AIDS-es lesz. De nem baj, mert boldogan halnak meg, hiszen élvezték a szexet.
2015. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/194 anonim ***** válasza:
20%

#81, persze lehet ez a véleményed, vissza is tetszhet neked, de szerencsére ugye beleszólni csak a SAJÁT szexuális életedbe van módod... és ez így is van jól.

Érdekes egyébként, én nem szoktam azon filózni, hogy mások szexuális életet nekem hogy tetszik, mert tudom, hogy az az ő dolguk, nem nekem kell, hogy tetszen.

Partnert meg nyilván a saját preferenciáim szerint választok... legyünk őszinték, eddig semmit sem tudtatok villantani, hogy valakinek miért érné meg pont egy hozzátok hasonló goondolkodású partnerrel való párkapcsolat...

2015. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/194 anonim ***** válasza:
17%
Csak az a durva, hogy érvelni nem tudtok értelmesen továbbra sem. Beillesztgetitek a kommentbe a válaszaimat, aztán annyit írtok rá csak, hogy "de ez nem így van". A makacs ember tesz így, aki tudja, hogy nincs igaza, de akkor sem mondaná ki, viszont mivel nincs igaza, cáfolni sem tud, ezért csak mutogat a másikra.
2015. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/194 anonim ***** válasza:
32%

#84 "..A tiniknek azt hangoztatnánk csak, hogy próbálják ki, nekik milyen módszer okoz nagyobb élvezetet." - á, ezt az emberek többségének szerencsére nem kell hangoztatni, mert megvan hozzá a saját maga esze is... és tudja, hogy a puding próbája a megevés... ugye...

Persze vannak, akiknek ebben kő kemény elvei vannak - nos, őt nyilván nem fogja partnernek választani, aki nem ért az elveivel egyet...

2015. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/194 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, akkor villantok neked: nekem és a férjemnek tökéletesen megfelel az óvszer! Pedig nem tinik vagyunk, sőt a legidősebb gyerekünk is elmúlt 15 éves. Egymásra találhat 2 hasonló ember:)
2015. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/194 anonim ***** válasza:
67%
#86, most komolyan, mit cáfoljon bárki is abban, hogy te küldetéstudatosan más lába közt és ágyában akarsz rendezkedni??? Itt nem az a kérdés, hogy "igazad van" vagy "nincs igazad" - a tény az, hogy semmi közöd hozzá, a saját párkapcsolatodat leszámítva.
2015. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/194 anonim ***** válasza:
0%
Miért érné meg a magunk fajtával párkapcsolatban lenni? Mert megadtam neki mindent, amire csak vágyhatott? Biztonságos szexet, majd gyereket, amikor úgy éreztük, itt az ideje? Egy csodálatos fiút? Egy meleg családi fészket? Egyszer nem panaszkodott, hogy nem élvezte volna.
2015. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!