Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért beszélnek sokan úgy az...

Miért beszélnek sokan úgy az abortuszról mintha semmiség lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok abortuszellenes, de néha azt veszem észre, hogy emberek nem fogják fel azt, hogy ez mennyire komoly döntés, és jól meg kell gondolni.
2015. aug. 6. 19:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/194 anonim ***** válasza:
58%
*fogamzasgatlo
2015. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/194 anonim ***** válasza:
0%
Szóval sokan az istenért sem húznának gumit, inkább abortusz?
2015. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/194 anonim ***** válasza:
71%
Hat az erveleseid ea a valaszaid alapjan inkabb tuntel egy duhos tininek, mint egy felnott nonek. :) Bocs.
2015. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/194 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a mondatot meg mindig nem ertem.. Igen, az istenert sem vagyok hajlando gumit huzni, mert nem birom.

Fogamzasgatlot szedek, tehat nem az abortuszt valasztom. Ha teherbe esnek, es nem tudnam megtenni, hogy megszuljem, mert nem lenne mibol felnevelnem, akkor igen, az abortuszt valasztom. Igy nyakatekert modon kihozhatjuk az egeszbol, hogy a gumi helyett az abortuszt valasztom.. Csak azt nem tudom miert van ertelme ilyen kovetkeztetest levonni.


Hozzateszem, felelos vagyok, ami az abortusz elkeruleset illeti.. gyogyszert szedek, holott azt sem szabadna nekem. Legalabbis nem olyat, amilyet szedek.. Azt viszont nem akartam bevallalni, hogy 6 hetente teszteljek, hatha becsuszott.

2015. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/194 anonim ***** válasza:
6%
A világon ennyi óvszerre allergiás férfi és nő nincs, mint itt a gyakorin...
2015. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/194 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszel, amit akarsz, de ram nem lehet azt mondani, hogy felelotlen vagyok, hiszen fogamzasgatlot szedek. Neked nem mindegy, hogy gumival vagy massal vedekezek? :)
2015. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/194 anonim ***** válasza:
7%
Nekem totál mindegy, az már a te bajod, hogy nem jó a védekezési módod a szervezetednek...
2015. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/194 anonim ***** válasza:
84%
Igy van, az en bajom, azert vallaltam ezt, hogy ne legyek terhes.
2015. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/194 anonim ***** válasza:
0%
43-as! Dühös tinik szoktak neked olyat mondani, hogy inkább védekezzen duplán az ember, ha semmiképpen nem akar gyereket, minthogy csak egy módszerrel? Hol élsz te? A mai tinik semmivel nem védekeznek (tisztelet a kivételnek), nemhogy duplán. Értelmetlen zagyvaság a következtetésed, már ne is haragudj.
2015. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/194 anonim ***** válasza:
87%

Jo, hat olvasd vissza a kommentjeid es talan, TALAN, lefog esni miert irtam azt amit.

Masreszt nem tudom mit varsz pl. szerencsetlen tiniktol, akiknek mar az ovszer se kerul kevesbe. De az egesz dupla vedekezesed is ilyen szempontbol teljesen ertelmetlen, mert senki nem fog tobb ezer ft-ot kidobni(mert azert draga kis hazankban rohadtul nem olcsoak a vedekezesi eszkozok), es akkor meg a hangulat tonkretetelerol(persze ez masodlagos) mrg nem is volt szo.

2015. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!