Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elkell vetetnem a babám úgy...

Elkell vetetnem a babám úgy érzem hogy ebbe bele halok, hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nincs más választásom elkell vetetnem, meg kell öljem a gyerekem.Hogy dolgozzam ezt fel?Én úgy érzem hogy ezt soha nem tudom feldolgozni.Sajnos nincs más választásom meg kell hogy tegyem.A családom támogat de annyira rosdz hogy azon gondolkodom hogy nekem se kellene élnem!Ezt lehetetlen feldolgozni!Nektek hogy sikerült?
2015. máj. 8. 23:16
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
76%

Mást nem tudok mondani,szívből sajnálom!:( Ha így kellett döntened,akkor annak nagyon nyomós oka van,remélem!Hihetetlenül nehéz lesz,és sosem fogsz felejteni,mindig arra gondolsz majd,hogy mit csinálna ennyi meg annyi évesen!:(

De ugyanakkor fel a fejjel,rendezned kell az életkörülményeidet!És akkor úgy lehet szülni,kitartás!

Mindig küzdeni kell!!

2015. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nincs mód, hogy megtartsd, esetleg örökbe add? Gondold át 1000x hogy döntesz ha már a gondolattól is ennyire kikészülsz! Ha pedig azért kell így cselekedned, mert beteg a kicsi, gondolj arra hogy jobb neki nem végig szenvedni egy életet még mielőtt elkezdődne.
2015. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon sajnálom,de légy erős.Meghoztál egy döntést,gondolom alaposan mérlegelve a lehetőségeidet,és döntöttél.Tartsd hozzá magad.

Meg ne haragudj,hogy ezt írom,de nekem kicsit álszent ez a

"meg kell öljem a gyerekem" duma.Nem,nem kell megölnöd.Azt eldöntötted,hogy nem akarod,vagy nem tudod felnevelni,de senki nem tart pisztolyt a fejedhez,hogy öld meg.Van más út,örökbe is adhatod,és akkor élni fog.

De ha ez neked nem járható út,akkor nem kell a rinya,döntöttél,gyászold meg,sirasd meg,de belebetegedni nem kell,nem is szabad!Sok erőt bárhogy is döntesz!

2015. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
78%

Mi az oka, hogy nem tarthatod meg? Próbáld objektívan látni a dolgot. Biztos nyomós oka van ennek, és valószínű ez a legjobb döntés a sok rossz között, ha idejutottál.


Én úgy gondolom, hogy ha valaha abortuszra kényszerülnék, akkor azt minden további nélkül fel tudnám dolgozni..hiszen oka van annak, hogy erre a döntésre jutottam. Nem mondom, hogy nem fájna (pl. ha terveztük, de beteg a baba), de fel tudnám dolgozni, hiszen így lesz a legjobb.

2015. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
36%
Abban esetleg nem tud támogatni a családod,hogy megtarts?Nekem ez olyan furcsa...az én legnagyobb gyerekem már huszonéves(fiú),de ha kiderülne,hogy gyerekük lesz a barátnőjével,az abortuszban nem támogatnám!Ha kell,költözzenek ide,segítek bármiben.Holott van két kisebb tesója is,egy ovis,és egy bölcsis korú.Az is igaz,hogy hely van,és anyagilag is megoldanánk.
2015. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
29%
megtarts=megtartsd.
2015. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudnak támogatni és úgy érzem hogy ebbe a döntésbe én is belehalok.Más választásom nincs ha lenne egy kicsi fény is az alagut végén akkor megtartanám gondolkodás nélkül de sajnos nincs.Minden kis remény eltűnt.A lelkem hal meg ezzel a pici babával.Soha nem fogom tudni feldolgozni!
2015. máj. 9. 00:29
 8/54 anonim ***** válasza:
32%

Örökbe sem tudnád adni? Nyílt örökbefogadással is lehet.

Volt egy csaj, aki abortuszra ment, nem igazán volt kétségbe esve, de utána nagyon megbánta. Abortusz után egy évvel felkötötte magát. Nyilván ez nem tanács volt, isten ments, de amit teszel avval kell együtt élned.

2015. máj. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
41%
2szer átestem rajta,nem viselt meg,mert tudtam hogy nem akarom,és nem bántam meg soha.Sokan belebeszélik magukba a hülyeséget már előtte,csak saját magadnak okozol ezzel rosszat lelkileg.
2015. máj. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
33%

NEM ölöd meg a gyereked, mert még nem gyerek, csak egy embrióképződmény!

Ne a sok ellenzőre hallgass, mert ők felelőtlenül adják a tanácsot, de nem segítenek felnevelni. Ha nincsenek meg a feltételek a felneveléséhez, akkor a gyerekkel is rosszat tennél, ha a nyomorba megszülnéd.

Az örökbeadás még rosszabb döntés. Te is állandóan tudnád, hogy él valahol a gyereked, de nem tudsz róla semmit és később ő is érzelmi válságba kerül., amiért eldobtad.

Józan ésszel hoztad ezt a döntés, és emiatt nem kell depressziósnak lenned. Később még lehet gyereked.

2015. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!