Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyha néhány nappal múltam...

Hogyha néhány nappal múltam 18, és abortuszt szeretnék, akkor már nem kell hozzá szülői engedély igaz? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Azt is hallottam, hogy az első pár alkalom ingyenes. Igaz ez? Valaki tudná részletezni magát az abortuszt is?Az egész eljárást. 18 év felett s kiküldik a gyámügyet?(ilyet is olvastam, de nem tudom hány éves korig)

Előre is köszönöm!



2015. dec. 21. 13:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
23%
Részletesen szeretnéd tudni? Írd be a keresődbe: Néma sikoly.
2015. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne ingyenes? 18 vagy és nem kell szülői engedély, de a területileg illetékes védőnőhöz és a családsegítőhöz is el kell menned.Az abortusz menetéről rengeteg info van fenn neten. Ha még nem szültél, valószínűleg egy éjszakát benn kell töltened a kórházban.
2015. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
56%

hagyjátok már ezzel a néma sikollyal.

az a magzat nem 12 hetes..és nincs saját tudata, hogy menekülni tudjon...............

18évesen minek szüljön, ha nem akar? elcseszte, lépjen tovább. ő dolga.

2015. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
33%
13. válaszoló:igazad van az általad leírtakban,de úgy látszik a kérdező futószalagon tervezi végeztetni az abortuszokat.Hogy a fenébe kérdezhet ilyen hülyeséget,hogy "az első pár alkalommal ingyenes"?!
2015. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
52%

haha! mindenki ennyit ér? van saját véleményem és le vagyok pontozva?

hát megcsezhetitek..

ha nem ugyanaz a véleménye, mint nektek, és nem akarja megtartani, akkor már sz.ar ember..

gratulálok!

akkor minek kell itt olvasgatni???önmarcangolás?

és nem hinném, hogy több alkalommal szeretne ilyenben részt venni, csak sz.arul tette fel a kérdést.

nem mindenki olyan tökéletes, mint ti:)

attól, mert nektek nem lehet gyereketek, neki nem kötelessége felnevelni, ha nem akarja.

pontozhattok, nagy bünti....pff

2015. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
39%
15. válaszoló,a 14. vagyok:mint írtam is,maximálisan egyet értek Veled!És nagycsaládos vagyok,szóval vannak gyerekeim(Bőven,néha még soknak is érzem,de imádom Őket).És senkit nem pontozgatok se fel,se le,mert tiszteletben tartom a véleményét.Hidd el,nem az abortusz a baj,de azért az a mondat igen butuska,tájékozatlan,VAGY nemtörődöm,az egészet igazándiból fel sem fogó emberre vall!Szerintem ez verte ki a biztosítékot.
2015. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
51%

16-igazad van, de akkor is lepontoztak az ab ellenesek, csak nem értem mire fel jönnek fel ide..izgatja őket a téma?

az tény, hogy 18évesen több esze lehetne, fogalmazhatna másképp, és vigyázhatna jobban.

de ettől még megtörtént a baj, hiába jönnek ide leselkedni ezek az elvetemültek, akik a néma sikollyal meg istennel jönnek :D

18évesen ilyen tudatlan ember ne is szüljön..

2015. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
11%
A 16. vagyok:tök igazad van,már "megint",teljesen egyetértek Veled.
2015. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
53%

"Vákuumos kiszívás


Ez a leggyakrabban alkalmazott módszer a terhességek első trimeszterében (az első három hónap). A méhszájat kitágítják és egy csövet vezetnek a méhbe, ami egy erős szívógéphez van kapcsolva. Ez a cső hasonlít egy porszívóhoz, de rendkívül éles végződése van. A szívó és vágó vég feldarabolja a babát, míg a szívócső a testrészeket kiszívja, majd azok egy gyűjtőtartályba kerülnek."

2015. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
28%

a video nem is szornyu a valosagot tukrozi

Tobb mint 25 eve dolgozom nokkel es bizzony sokat lattam A beteg babakat mindig szulessel hozzak vilagra a 12-24 hetig neha kesob is

Egy 14 hetes magzat egy mini ember mindene megvan neha elve szuletik es latod halvany boren at hogy dobog a pici szive es levegoert nyilik a szaja aztan par perc meghal

2015. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!