Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyha néhány nappal múltam...

Hogyha néhány nappal múltam 18, és abortuszt szeretnék, akkor már nem kell hozzá szülői engedély igaz? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Azt is hallottam, hogy az első pár alkalom ingyenes. Igaz ez? Valaki tudná részletezni magát az abortuszt is?Az egész eljárást. 18 év felett s kiküldik a gyámügyet?(ilyet is olvastam, de nem tudom hány éves korig)

Előre is köszönöm!



2015. dec. 21. 13:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
37%

majd kezdem a mondatom nagy betűvel, ha akarom.

ezzel is bajod van?:D ez már nem semmi.

bocs, hogy nem tisztelek meg egy ilyet, mint téged a nagy betűkkel.

nem ártana visszatekintened, milyen helyesírási hibákat vétettél, illetve betűket hagytál le. és? látszik, hogy csak itt élsz életet.

2015. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
7%
29-es! Én azt sem tartom viccesnek, hogy egy tininek annyi esze van csupán, hogy felcsináltatja magát/felcsinál valakit. Csúnyán mondva...Az abortusz már okozat. Egy felelőtlen viselkedés következménye!
2015. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
49%

Persze! Nem sok esze volt, de már megtörtént!

..és, ha már megtörtént, akkor ennyi ésszel ne szüljön, mert a gyerek sínyli meg.

2015. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
30%
Jéé! Megtalálta a nagybetűt!!! Megtisztelt! 😝
2015. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
45%

Jéé :D

reméljük máskor majd használod a vesszőt, Csillagom :D:D

2015. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
26%
33-as! De miért kell megtörténnie? Hol van a szülő, az iskola által a társadalom, az értelmes felnőttek, akik hatni tudnának a gyerekre? Miért nem szól minden második tévé reklám arról, hogy mi a gyerek feladata és kötelessége? Miért nincsen mindegyik szigorúbban fogva? Egy tizenéves lány és fiú ne legyen kettesben egyedül sehol. Szigorú napirend! A felnőtt életben sincs ez másként. Ott is rengeteg szabály köt minket. Akkor a tinikkel miért kellene másképpen bánni?
2015. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
66%

Pl. ez a lány már nem tini, 18 éves, elvileg felnőttnek számít..

Ezzel nem tudsz mit kezdeni..nem minden szülő és gyerek egyforma.

2015. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
40%

Jézusom, ne vitatkozzatok... Nem az a kérdés, hogy ki miért ír ide, hanem az, hogy milyen felelőtlen a lány, hogy elvileg nem védekezik. Tényleg kérdező. Védekeztetek?

Amúgy pedig igen is mindenkivel végig nézetnék egy abortuszt, hogy biztosan azt akarja-e!

Veled is, aki annyira abortusz párti vagy!

Ne szüljön az, aki nem tudja eltartani, aki nem alkalmas anyának, de ha már egyszer nem kell neki a gyerek, akkor legalább védekezzen!

Akkor se azon nem kell gondolkodnia, hogy kell-e a szülői beleegyezés, se azon, hogy elvetesse-e a gyerekét vagy sem.

Persze, dühös vagyok az ilyen, és az összes felelőtlen baromra, mert elvileg azt mindenki tudja, hogy ha szexel, és nem védekezik akkor terhes lesz!

Tehát, ez olyan, mint eső után köpönyeg!

Amúgy én betiltanám az abortuszt!

Be én!

Viszont, az összes fogamzásgátló módszert amiért fizetni kell, ingyenessé tenném. Ja, és már 12 éves kortól kötelezővé tenném a felvilágosító órákat, ha már a szülők nem teszik meg!

2015. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
32%

mit idegeskedsz?:D

idegeskedik az, akivel történik..

2015. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
9%

Hat vedekezni kellett volan normalisan,akkor nem kellene ilyen jellegu kerdesekkel foglalkoznod.

Meg mi ez,"az elso par alkalom ingyenes"?! Miert hanyat tervezel meg?!:DDD

2017. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!