Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyha néhány nappal múltam...

Hogyha néhány nappal múltam 18, és abortuszt szeretnék, akkor már nem kell hozzá szülői engedély igaz? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Azt is hallottam, hogy az első pár alkalom ingyenes. Igaz ez? Valaki tudná részletezni magát az abortuszt is?Az egész eljárást. 18 év felett s kiküldik a gyámügyet?(ilyet is olvastam, de nem tudom hány éves korig)

Előre is köszönöm!



2015. dec. 21. 13:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
2015. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
19%

Sziasztok!

20-as! Ez szörnyű!

Néhány perc... Az a néhány perc, annak a picinek, az örökké tartó szenvedést jelenti... "levegőért nyílik a pici szája"... A 18 éves kérdezőnek pedig, remélem nem így tervezed a fogamzásgátlást.

Nem, már nem kell a szülői beleegyezés. Ja, és biztosan egészen véletlenül lettél terhes, sétáltál az utcán, és megáldott valaki egy babával... Igaz? Gondolom, nem védekeztetek, vagy azt képzelted magadról netán, hogy meddő vagy? Tudod, ha valaki valakivel lefekszik, akkor az is benne van a pakliban, hgoy teherbe esik, főleg ha nem védekezik...

Nem tudom megérteni az ilyen buta ezek szerint tanulatlan nőket, hogy náluk ez hogy működik... Dugnak, nem védekeznek, aztán mint egy papír zsebkendőt kidobatják a magzataikat... Csak azt ne felejtse el senki, hogy a magzat az nem egy ócska cipő, amit ha meguntam eldobok, vagy nem egy játék szer, ami ha nem kell a gyereknek akkor kidobok a kukába, hanem a magzat az egy gyermek, akár milyen pici is, a saját véred, a saját utódod. Ha nem kell utód, akkor tessék védekezni!

Az abortusz az gyilkosság, bár hogy is nézzük!

Akkor is az, ha sérült fogyatékos gyermeket mészároltat le valaki, bár az még kisebb szenvedés, mint egy életet leélni fogyatékosan, könyör adományokból élve, szám kivetetve...

Akkor inkább a korai halál, mint egy életen át azt megkapni azegészséges társadalomtól, hogy ti csak a selejt vagytok!

Amúgy én az abortuszra menő nőket akik csak felelőtlenül estek teherbe úgy büntetném, hogy: Igen? Nem kell a gyerek? Akkor ne is legyen neked több. Az AB során elkötném a petevezetékét, hogy soha többé ne eshessen teherbe. Mert ugye nem a fogamzás gátlás ellen szólok, hanem az abortusz ellen.

2015. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
56%

hagyjuk már...

a sza.ros néma sikolyban szted 12 hetes a magzat? és tudatosan menekül?

nem tudom, hol dolgozol, de egy 12 hetes magzat baromira nem tudatosan cselekszik. nézz utána..

minek kell videókat linkelgetni, meg gerjeszteni az embereket?

akinek nem inge, ne itt olvasgasson!!!

ha nem készültök abra, akkor mi jogon mondjátok meg másnak, hogy ne tegye? örülj, hogy te nem estél ebbe a hiába, ő meg eldönti, mit kezd az életével.

semmi közöd hozzá!

olvass valami mást.

2015. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
46%
És kedves utolsó, neked mégis mi közöd van bármihez is amiket itt írtak? Ki kérdezte a véleményed? Ki kíváncsi rá? Semmivel sincs több jogod nyílvánosan véleményt alkotni, mint az összes többinek aki ide írt. Aki elolvassa a hozzászólásokat, arra rá van bízva, hogy mit kezd az itt összeszedett információval. Azzal is amit te írtál és azzal is amit a többiek írtak. Senki se erőltet rá senkire semmit. Mindenkinek a saját döntése amit tesz, úgyhogy nem kell feleslegesen pattogni mert a végén még agyvérzést kapsz!
2015. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
14%
nem én kapok agyvérzést, néma sikoly :D
2015. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
25%

Kaphatnál. Minek kell neked itt pattogni. Úgy látom mindig visszatérsz ide, kitölteni a mérges.

Nem mindegy neked ki mit ír? Csak a te véleményed és állásontod lehet jó? Ki így gondolja, ki úgy.

2015. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
59%

és te mit keresel itt? minek irkálsz? :D

ennyire furdal a kíváncsiság?

majd pont én ne jöjjek már vissza, amikor te megteheted?!

én csak nem értem az ilyeneket, mint pl téged. attól, ha nem lehet gyereked esetleg, másnak még nem kötelező szülnie.

ez is egy vélemény..

miért kellett lepontozni? mert nem egyezik a tiéddel?

ezek szerint "csak a te válaszod felel meg" nem az enyém.

és ki is pattog? te, és ab ellenes társaid jönnek ide állandóan pattogni :D

vissza ne szálljon rád a jókívánságod. :)

2015. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
56%

ez vicces!

majd te mondod meg, hogy töröljék el az abot, és nevelje fel akkor is, ha nem tudja és nem akarja.

biztasd csak a 18éves gyereket, hogy szüljön.

2015. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
71%

pont, hogy az ilyen ab ellenesek miatt félnek véleményt kérni, mert egyből lehordjátok mindennek őket.

az lenne brutális, ha 18évesen a semmibe szülne egy gyereket, aki szenvedne egész életében......

2015. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
14%

1. Nem írtam hogy ab ellenes lennék csak hogy brutális dolog

2. Nem hordtam le mindennek

3. A mondatot nem árt nagybetűvel kezdeni.

2015. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!