Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetettük Down-kóros magzatun...

Elvetettük Down-kóros magzatunkat. Azóta a család úgy kezel minket, mint a gyilkosokat. Miért?

Figyelt kérdés

Tényleg annyira rossz emberek vagyunk, mert nem tartottuk meg? Nem volt könnyű döntés, de mi úgy gondoljuk, hogy így volt helyes. Neki sem lett volna jó és a mi életünket is teljesen tönkretette volna. A család könnyen beszél, nem ők nevelték volna.

Érdemes érvelni a családnak vagy rájuk hagynátok?


2016. jan. 21. 11:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
77%

Én még mindig nem értem az egészet. Jelenlegi itthoni jogi szabályozás szerint Nifty és egyéb TESZT-ek alapján -mivel csak tesztek- nem lehetett volna elvetetni. Diagnosztikusnak csak a méhlepény vagy magzatvíz vizsgálat számít.


Ráadásul még utólag az orra alá dörgölik az 1% esélyt...


:(

2016. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
25%

29. határozottan olvastam, elvoltam rajta hűlve.

majd ha ráérek megkereshetem, de egyszer már linkeltem a gyk-n.

igenis is kísérleteznek rajtuk!

ha pontozol, ha nem, attól még nem kell homokba dugott fejjel élni.

2016. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!