Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 7hetes terhes vagyok.19éves...

7hetes terhes vagyok.19éves szóval gondolkozunk az abortuszon.21-22évessen szeretnék babát. Attol félek hogy abortusz után nem fogok teherbe esni, vagy valami problémáim lesznek a terhesség alatt. Ha most elmegyek abortuszra lehet később gyermekem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 13:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, ma már az abortusznak minimálisak az egészségügyi kockázatai, olyan 1 ezrelék az esély rá, hogy bekavar egy későbbi terhességben.

Gondolom arról van szó, hogy szeretnétek pár évet gyerek nélkül kettesben is együtt élni, nem?

2016. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
19%
utolsó, erre akkor kellett volna gondolniuk mielőtt felelőtlenül szexeltek. nem a nem megfelelő védekezés az nem védekezés. Bár tudom itt gyakorin mindenki tökéletes védekezés mellett lesz terhes....
2016. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
36%
Gyakorlatilag oly mindegy,hogy 19 vagy 21 évesen szülsz,szerintem ne vetesd el,az mégis csak egy már élő ember.Más lenne ha azt mondanád,hogy egyáltalán nem akarsz vagy majd csak 10 év múlva,de 2 év miatt elvetetni...hát szerintem ne tedd.
2016. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%

Ha a penz a gond nezz utana a gyed extranak!


Mi kicsit tobb, mint 1 ev mulvara terveztuk volna a babat, de most derult ki, hogy 5 hetes vagyok, annyira orulok, atszervezunk par dolgot es mi is jobban jarunk a gyed extraval! :)

Igaz, mi mar 30 evesek elmultunk, de 1-2 ev ide vagy oda, 19 evesen se szamit! Bar en en ugy gondolom nagyon fiatal valaki meg 21 evesen is, de ha ez az alma, akkor jo anya lesz!

2016. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
73%

"utolsó, erre akkor kellett volna gondolniuk mielőtt felelőtlenül szexeltek" - szerintem, hogy hogyan szexeltek az a magánügyük, nem része ennek a kérdésnek. És persze, nyilván sokkal jobb lett volna, ha most létre sem jön agy ez a terhesség, de ha úgy gondolják, hogy most nem kívánják vállalni, még mindig megoldható a helyzet.

Az mondjuk biztos, hogy én nem ugranék bele 19 évesen úgy egy kapcsolatba, hogy még pár hónapot se tudunk nyugodtan , kettesben, csak egymásra figyelve eltölteni. A kérdező meg majd eldönti, hogy neki mi a véleménye.

2016. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ne vetesd el:) Két év nem olyan sok, addig "kibírod":D
2016. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
8%

És persze, nyilván sokkal jobb lett volna, ha most létre sem jön agy ez a terhesség, de ha úgy gondolják, hogy most nem kívánják vállalni, még mindig megoldható a helyzet.


Igen, a saját gyerekük megölésével... a gyerek szív a felelőtlen szülei miatt. Nem ő akart megfoganni, és arról se tehet hogy nem tudnak rendesen védekezni. Itt mégis ő az egyetlen aki veszíthet.

2016. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
66%
Miért, az jobb, ha a kérdező meg a párja szív a sorson? Nekik tényleg van veszíteni valójuk akár együtt, akár külön-külön, amíg egy 5 hetes embriónak pont semmi.
2016. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
8%
utolsó, igazad van, az élete semmi. Akkor gondolom téged se bántana ha a te gyerekedet megölné mondjuk az új párod, hisz a ti boldogságotok útjában áll. Hisz a gyereked max az életét vesztheti. És te is megmondtad hogy az semmi. És ne mond hogy az más...gyerekélet gyerekélet..
2016. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, ha neked egy helyiértéken van egy borsószemnyi, tudat nélküli embrió egy akárhány éves megszületett, tudattal rendelkező gyerekkel, ez a te hangyád, másnak ehhez semmi köze.
2016. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!