Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 7hetes terhes vagyok.19éves...

7hetes terhes vagyok.19éves szóval gondolkozunk az abortuszon.21-22évessen szeretnék babát. Attol félek hogy abortusz után nem fogok teherbe esni, vagy valami problémáim lesznek a terhesség alatt. Ha most elmegyek abortuszra lehet később gyermekem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 13:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
8%
miért? gyerek gyerek. Mind a kettő fejlődésben van, mindkettőnek szüksége van az anyjára... én nem látok különbséget.
2016. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

"miért? gyerek gyerek." - ahogy tárgy-tárgy a faék és a szuperszámítógép is. Azért, ha egymás mellé tennéd a kettőt, remélhetőleg hamar rájönnél, hogy a különbségek jóval többen vannak, mint az azonosságok... ahogy egy borsónyi embrió meg egy másfél éves gyerek között is...

De persze mindenki úgy gondolja, ahogy akarja...

2016. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Aki meg úgy gondolja hogy 2év alatt nem valtozhat semmi az nagyot téved, mert az én esetemben igen is sokat tesz az a 2év.Negativ komentarokra ra se pillantottam!:)
2016. márc. 8. 22:58
 24/41 anonim ***** válasza:
18%
oké, akkor menj, kapartasd ki magad:-) és két év alatt is ugyan ilyen gyerek maradsz, aki nem képes vállalni a felelősséget a tetteiért. Büszke lehetsz magadra:-D
2016. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%
Remelem jol dontottel!! Szerintem is sokat szamit az a par ev.. en most vagyok 21 eves 14 hetes kismama... 17evesem kezdtem el dolgozni.. meg tanultam is .. sokat szamit hogy nem 40.000 ftot fogok kapni. A kapcsolatom joval stabilabb lett azota.. lett valamennyi tapasztalatom a munka/ eletteren is.. kicsi korom ota kulon lakasban eltem de segitseggel.. mara onallo lettem es persze boldog a parkapcsolatom. Biztos nem lesz semmi problema majd a babavallalassal mindenesetre mig mi nem szerettuk volna picit azert vigyaztunk erre..ez nem lett volna hatrany :/ :)
2016. máj. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
71%
Jaj en felre olvastam a korodat... 19 evesen mar lehet elgondolkoztam volna, hogy megtartom..sot nem lett volna szivem elvetetni. bar en orulok hogy akkor jott ossze amikor szerettuk is volna...biztos megvan ra az okod ha elvetetted!! :( :)
2016. máj. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
60%

Oh igen? Biztos nagyon jó a kis életkének, ha még a pelenkát sem tudják neki megvenni..Gyümölcsnek meg jó lesz az első 1-2 évben az alma és kifújt? Ne nevettess abortuszellenes hozzászóló!

Félreértés ne essék, nem vagyok abortusz párti sem, de neked aztán semmi közöd nincs (szerencsére), ahhoz, hogy mit csinál, mert JOGA van hozzá!

Mielőtt megkapom, nem nem volt abortuszom!

2016. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
16%
igen, joga van...de pl ha az abortusz miatt nem jön össze a gyerek, ne menjen meddőségi kezelésre. Én lekorlátoznám, hogy akiknek önszántukból volt abortusza, és utána nem megy a teherbe esés, az így járt. Se örökbe fogadás, se meddőségi kezelés.
2016. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
72%
#28, lehet, hogy te ezt tennéd, de szerencsére a saját erkölcsi felfogásod legfeljebb csak saját magadnak mérvadó, másra nem tudod rákényszeríteni. És ez így van jól.
2016. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsére neked ebbe nincs beleszólásod utolsó előtti :)
2016. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!