Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a terhességmegszakításról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes, félreértés ne essék. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Én egyébként nagyon ellenzem az abortuszt. Mindennél jobban elítélem azokat a nőket, akik ezt választják, és mindennél jobban tisztelem azokat, akik egyedül is vállalják a babájukat.Számomra egyszerűen felfoghatatlan hogyan képesek egyesek egy életet elvenni, és miért nem értik meg, hogy az élet a fogantatással kezdődik, nem a születéssel. Kiábrándít mikor azt mondja valaki, hogy megtartom vagy nem tartom meg, mintha egy szemétről lenne szó. Van még valaki aki hasonlóan gondolkodik?



2016. márc. 8. 19:08
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
81%

Se neked kerdezo, sem pedig a seggnyaloidnak nincs joga palcat torni mas emberek felett. Hasonlo helyzetet at se eltel, de meg szerintem kozelrol sem tapasztaltal/lattal. Gondolom van mar nehany ev a hatad mogott, eleg szomoru , hogy masokrol alakitasz ki 0 infoval velemenyt. Es nem vagy empatikus, rosszindulatu annal inkabb. Az igazan egyutterzo emberek nem csak az egyik oldalba tudjak belekepzelni magukat...


Utalom es szivbol megvetem az itelkezo barmokat.

2016. márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
8%
Én meg az abortuszosokat, utolsó... neked is jogod van véleményt mondani, de az, hogy habzó szájjal csapkodod magad a földhöz, ha valaki egy rossz szót is mert az abortuszosokra mondani, miközben te is hasonlókat mondasz azokra, akiknek nem fér bele a gyerekük megölése, eléggé szánalmas.
2016. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
54%

Csak lesullyedtem hozzatok, altalaban ti meg ennel is rosszabbak vagytok. :)

Nincs semmi fele jo indokotok arra, hogy miert alaztok meg, rugtok bele idegen emberekbe. Ez a szanalmas...

2016. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
70%

Gyulolkodtok es egy olyan helyzetrol gondolkoztok ilyen szelsosegesen, aminek meg a kozelebe sem volt tobbsegetek.

Nem baj, ha nem fogadod el, nem kell egyeterteni az abortusszal, de a froccsoges felesleges, ez mar csak plusz gonoszkodas.

Persze ertem arc, nev nelkul mi sem egyszerubb, de ha valo eletben visszatudjatok magatokat fogni( mar pedig nem hiszem,hogy ti annyira kimernetek nyitni errol a szatokat, legyen szo a munkahelyrol vagy a jatszoterrol, mikor leviszed a gyereket) akkor valamennyire itt is illene. De persze ez tul szep lenne.

2016. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
79%

"ha valaki egy rossz szót is mert az abortuszosokra mondani, miközben te is hasonlókat mondasz azokra, akiknek nem fér bele a gyerekük megölése, eléggé szánalmas."


Nézd 42-es, akinek nem fér bele az abortusz - mondom az abortusz, és nem a gyerekgyilkosság - a világképébe, az nyilván nem megy abortuszra. Megszül minden becsúszott gyereket, vagy ötszörösen védekezik, esetleg nem is szexel... kit érdekel, az ő dolga.


Én csak azt nem értem, hogy az ilyen ember hogy veszi magának a bátorságot, hogy beleugasson más, neki tökidegen emberek döntéseibe, életébe, értékrendjébe?


Én még sosem találkoztam olyan emberrel, aki a hozzád hasonlókat rá akarta volna bírni, hogy vetesse el a gyerekét, ha az nem akarta.


De rengetegen vagytok, akik rá kívánjátok kényszeríteni a saját értékrendeteket olyanokra, akik másként gondolkodnak mint ti.

2016. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
14%
Itt mindenki le van pontozva? Ez valami óvoda? Ennek tudatában is elmondom a véleményem. Megnéztem több videón is, hogyan zajlik egy abortusz, mit csinál közben a baba. Ezt és a lehetséges következményeinek ismertetését kötelezővé tenném minden nőnek, az eü felvilágosító óra mellé. Utána már lehet jobban meggondolná, hogy hány évesen, kivel és hogyan szexel. Nem vagyok abortusz párti, de vannak olyan esetek, amikre még én is azt mondom, hogy jobb így. Súlyosan értelmi fogyatékos gyerek, súlyosan és gyógyíthatatlanul beteg, én nem tudom kihordani valami miatt. Az erőszakból fogantatást nem tudom megítélni. Egy ilyen gyereknek nem tudom mit mondanék az apjáról és egyáltalán hogy tudnék tekinteni rá. Ezt CSAK olyan ember tudja érdemben megválaszolni, aki átélte. Egy egészséges gyereket, amit ki is tudnék hordani, azt már nem vetetnék el. A kor sem mentség rá. Ha a szexhez felnőtt volt valaki, akkor legyen a következményekhez is. A nagyszülő pedig segítsen be, mert az ő hibája is, nem nevelte rendesen. Árvaházba sem lennék képes beadni. Nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy van egy gyerekem, aki minden szülinapján, anyák napján és Karácsonykor sírva kérdezi, hogy miért nem kellett a szüleinek. Sajnálom azokat a nőket, akiknek nem lehet gyerekük, de én másnak nem hordanám ki, nem adnám oda. Az anyagiakat sem igazán tartom kifogásnak. Nem egy szegény családod ismerek, akik sok gyereket felneveltek. Köztük az apai nagyszüleimet és több volt osztálytársamat. Nem kaptak meg mindent és sokszor zsíros kenyérre futotta, de életképesebb, normálisabb felnőttek lettek, mint sok jól kereső család gyereke. Nem csak a levegőbe beszélek, hanem a környezetem alapján. Nyílván ellenpélda is akad. A szülőn múlik
2016. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem a születés pillanatától kezdődik meg az élet."

Biológiából hányas voltál? Ez nagyon nem igaz. Nézz videót az összeölelkező, egymással játszó ikrekről vagy az abortusz elől menekülő magzatról. Utána eldöntheted, hogy micsoda.

2016. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
80%
abortuszparti vagyok. olyannyira hogy teljesen a no joganak tartom hogy eldontse megtartani akarja-e avagy nem a gyereket. sot az se rendit meg kulonosebben ha az illeto no nem mondja meg se a ferjenek /baratjanak se a csaladjanak se a terhesseget se a megszakitast. az o teste az o joga hogy rendelkezzek vele es kesobb a kovetkezmenyekkel.
2016. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!