Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy éljem túl az ünnepeket?...

Hogy éljem túl az ünnepeket? Most kellene szülnöm (dec.27) de inkább megöltem a gyerekemet mint megtartottam volna.

Figyelt kérdés

Van egy kicsi gyerekem, akinek széppé kellene tennem az ünnepet de mindig csak arra gondolok akit megöltem.

Az apuka nem segít mert vele is külön vagyunk. Azért is nem tarthattam meg a babát, mert nem tudtam volna 2 kicsit egyedül felnevelni.


2016. dec. 16. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%

Gyaszolj a fajdalom csokkebi fog.

Ezert tudnod kell mi nok nehez terhet cipelunk mindenkeppen a vedekezes a legfontosabb nem szabad a ferfira bizni.

Egy aldozat aran tanultad meg egy terhesseg nem sejtcsomo

2016. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező (#10), én nem vagyok abortusz-ellenes. Azt gondolom, hogy az ember kénytelen tudomásul venni, hogy az életben időről időre vannak olyan helyzetek, amikor olyan döntési kényszerbe kerül, ahol nincs jó döntés, csak rosszak, és ezek közül kell megtalálnia az adott körülmények között relatív kisebbik rosszat. Az abortuszos döntések MINDIG ilyenek, nem hiszem, hogy bárki is azért vállalna be egy műtétet, mert az jó neki. Egyszerűen vannak helyzetek, amikor ez tűnik a kevésbé elviselhetetlennek.

Hogy a döntés "helyes volt-e", azt meg senki sem fogja megtudni soha, mert egyszerre ugye csak egy úton lehet elindulni, senki sem tudhatja meg tehát, hogy valójában mi történt volna, ha másként dönt, ha egy másik úton halad. A "mi lett volna, ha" típusú elmélkedések szimpla önkínzások, amivel az ember bünteti önmagát. Teljesen felesleges, mert sose tudhatod meg valójában, hogy "mi lett volna, ha".

Tehát célszerű abból kiindulni, ami van, és nem a múlt döntésein agyalni újra, meg újra.

2016. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Így jártál, hamarabb kellett volna gondolkodnod. neked van esélyed túlélni az ünnepeket de annak a gyereknek esélye sincs megismerni a karácsonyt vagy az "anyja" szeretetét. És nem, nem vagy abortusz ellenes, aki az az nem menne oda bármi történjen.
2016. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Ne a veszteségen rágódj, hanem játssz a gyerekeddel, tedd boldoggá, nevessetek, olvassatok mesét és énekeljetek! Nem tudod meg nem történtté tenni az abortuszt, de te magad is belátod, hogy mindenkinek sokkal rosszabb lett volna, ha megszületik! Biztosan nehéz lehet neked, mert te még szeretted volna is, de ez már így van! :) A kárálókra, meg gyilkosozókra ne is figyelj, mert ez nem gyilkosság volt! Hoztál egy döntést, és még az is lehet, hogy egy alkalmasabb időben, egy alkalmasabb férfitől lesz egy másik csodás gyereked! :) Boldog karácsonyt! :)
2016. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8%
ja igen, lehet lesz másik gyereke, de az már nem ez a baba lesz, akit nem hagyott megszületni. Sőt, az is lehet hogy majd ha akar nem fog tudni teherbe esni az abortusz miatt, van erre is példa szépszámmal. Meg én férfiként nem kezdenék olyan nővel akinek abortusza volt.
2016. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ezt honnan tudod kideríteni, hogy valakinek volt-e már abortusza vagy nem?

Itt a nőn sok múlik, hogy elmondja-e. Mert a papírra a vetélés és az abortusz egyre van írva.

Tény leendő párom előtt letagadni nem akarom. Ez is hozzátartozik sajnos az életemhez.

És tudom nem lesz az a baba. De amilyen most az apukával a viszonyom, talán jobb is hogy nem született meg. A meglévőt is megviseli. És a stressz ami egy válás kísért, gyógyszerek egy sem használt volna a kicsinek.

De tudom egy élet volt. De remélem jobb helyen van az égben és vigyázz az itt maradt kis testvérére...

2016. dec. 25. 19:53
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
Ne haragudj kérdező, de az a gyerek nincs se a mennyországban, se sehol, és nem, leszületni se fog mégegyszer, ő azt az egy esélyt kapta amit elvettél tőle. És úgy értettem hogy ha az ismeretségünk alatt megy abortuszra. És nem, nem egyformán van írva, az abortusz interruptioként van feltüntetve, míg a vetélés abortuszként vagy missed abortuszként.
2016. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
7%

Hiszel a mennyorszagban es istenben ?

Kizart hiszen aki hisz tudja az elet fogantatasal kezdodik es olni bun.

Aki sajat magzatat aldozza fel szenvedni fog miatta itt a foldon majd kesobb a tulvilagon is.

Ha pedig nem hiszel akkor tudod nincs menny vagy pokol leendo gyermeked levagott labak es szovetek kozott egetik el ahova te kuldted korhazi hulladek halott szovet nevtelenul lelek nelkul tisztelet nelkul.

Nincs mennyorszag nem vigyaz arra aki halalba kuldte.

2016. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
A 14. vagyok. Ne hagyd magad, kedves Kérdező! Az utóbbi retardált nem segíteni akar, hanem megtéríteni téged, meg lenyomni, hogy érezd szarul magad! Kérlek ne tedd! Ne érezd rosszul magad! Az ilyen emberek megszólnának makkor is, ha pelenkát koldulnál, mert akkor meg "Védekezni kellett volna!".... Érdekes, hogy a szentfazék keresztényekből egy jó szó nem bukik ki, a "hitetlen, istentelen népség" meg pórbál segíteni, hogy jobban érezd magad... Én még mindig melletted állok! A te döntésed, te tudod a részleteket, az érveidet, amiket mérlegelve amellett döntöttél! Én helyeslem, hogy a már ezen a világon lévők érdekeit tartottad elsődlegesnek ahelyett, hogy megszülöd a nyomorba és mégy a facebookra koldulni! (A véresszájú fröcsögők meg pont nem azok, akik segítenek, mert általában nekik is van gyerekük, aki a "mindenük" és egy szál gyufát se adnak másnak ingyen, mert "kell a picibabának, ennek az árából veszünk pelust"..... szóval érted: nagy pofával agitálnak, de ha megszülöd, akkor nem ők lesznek kakiban, hanem te, és nekik onnantól már mindegy, max lájkolják a képét! ) Ja, és kérlek, ne hívd kismanónak! (Pont olyan, minta valaki Fricinek hívná a kiműtött orrpolipját! :) )
2017. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Erdekes polipod volt dobogo szivvel igazi orvosi csoda lehetsz.
2017. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!