Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy éljem túl az ünnepeket?...

Hogy éljem túl az ünnepeket? Most kellene szülnöm (dec.27) de inkább megöltem a gyerekemet mint megtartottam volna.

Figyelt kérdés

Van egy kicsi gyerekem, akinek széppé kellene tennem az ünnepet de mindig csak arra gondolok akit megöltem.

Az apuka nem segít mert vele is külön vagyunk. Azért is nem tarthattam meg a babát, mert nem tudtam volna 2 kicsit egyedül felnevelni.


2016. dec. 16. 18:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

80%-os, hogy te mennyire szánalmas vagy! Igen, nekem sem tetszett, az amit az előző válaszoló írt, túlzás volt, ez tény. De minden keresztényt leminősíteni, akár itt azért mert ő írt valamit, a te jellemedre vall. Ebből általánosítani?

Egy orrpolip kb annyira élő, mint a kaki ami kijön a s*ggedből, de egy magzat, annyira élő, mint a te vagy a mi gyerekünk! Szóval ha a kérdező akarja becézni, akkor abba ne szólj bele!


Egy keresztény még az előző oldalról

2017. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!