Abortusz után bent kell tölteni az éjszakát? Kérhetem, hogy más osztályon helyezzenek el?

Figyelt kérdés

Magánorvoshoz járok, de ugye az abortuszt a kórházban végzi el. A gondom az lenne, hogy az osztályvezető főorvost jó lenne elkerülnöm a kórházban, mármint hogy ne is tudja, hogy ott vagyok és hogy miért...

Vagy abortusz esetében nem kell befeküdni a kórházba?

Ha igen, lehet kérni, hogy más osztályon legyek?

Vagy ilyen nincs és célszerűbb akkor magánintézménybe menni?


2017. febr. 17. 12:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Abortusz előtt kell befeküdni, ha még nem szültél.
2017. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Minden nap vizit van a szuleszeti-nogyogyaszati osztalyon reggel es delutan is, es altalaban o is vegigmegy. Nalunk 3-4 doki jott olyankor egyszerre minden korterembe. Nem fognak mondjuk a belgyogyaszaton elhelyezni....megkerdezhetem miert szeretned ot elkerulni? Semmi extrat nem csinal csak korbemegy es megkerdezi ki hogy erzi magat.
2017. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól tudom abortusz után pár órával haza lehet jönni,viszont szinte kizárt,hogy ne tudjon róla az osztályvezető főorvos,hogy ott jártál.Létezik olyan,hogy főorvosi vizit.
2017. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Mert történetesen a barátom anyukája...

Csak pld. mikor a mamám kórházba került 1 hétre, akkor simán átvitték egy másik osztályra, egyágyas szobába (azért, mert amelyik osztályra amúgy került volna, ott nem volt több egyágyas elhelyezés és nem akart másokkal lenni, meg külön fürdője sem lett volna ott, stb). És ezért gondoltam, hogy akkor talán ez most is lehetséges, de akkor egyszerűbb, ha nem is ebbe a kórházba megyek.

2017. febr. 17. 12:30
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Az osztályvezető főorvos kezén akkor is átmennek a papírjaid, ha a WC-ben bujkálva a személyes találkozást elkerülöd abban az egy-másfél napban. Hogy kérhetnéd magad más osztályra? Majd átjárnak hozzád vizitelni belgyógyászatra a nőgyógyászok, nem? Melyik bolygón élsz? :) Ha ez ennyire gáz, akkor ne ott csináltasd, más útja nemigen van.
2017. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Az osztályvezető elől pont annyira lehetetlen elbújni, mint a nav elől. Bárhová mész, mindenhol megtalál, mert a kartonod átmegy a keze alatt, ha másik osztályra helyezteted magad, akkor azt ő engedélyezi (de nem engedélyezné, mert pl belgyógyászaton belgyógyászok vizitelnek és a nőgyógyászaton nőgyógyászok, így nem tesznek olyan helyre, ahol nincs olyan orvos, aki ért hozzá, hogy veled mit kell csinálni + a nőgyógyászok nem fognak ide-oda rohangászni keresgélve a betegeket.).
2017. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk azért feltételezem a párod tud arról, hogy abortuszra mész a (szintén feltételezem) közös gyerekkel...akkor miért is gáz, ha az anyja megtudja?
2017. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Uhh ez gaz, akkor menj masik korhazba inkabb! Az a biztos. A vizit es a papirjaid ugyis elarulnanak. Na meg ha masik osztalyra kerned magad azonnal megkerdeznek miert...es amint elmondod, mar megy is az info tovabb..
2017. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
84%
Masik megye. Igy nem fogod tudni eltitkolni, az fix.
2017. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Nem, nem tud a barátom semmiről. És ez jobb így.


Köszönöm a válaszokat, ezek szerint tényleg jobb, ha nem ebben a kórházban lesz a beavatkozás. Csak azért szerettem volna, mert így az orvosom végezte volna el, de ugye magánintézménybe csak akkor mehet, ha szerződése van velük, vagyis mintha ezt olvastam volna.

2017. febr. 17. 12:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!