Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megszakítanád a lányoddal a...

Megszakítanád a lányoddal a kapcsolatot ha avortuszra menne?

Figyelt kérdés
Önszántából mert nem szeretné még gyereket.
2017. febr. 18. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
14%
Azért egy ilyen esetben végigfutna a fejemben, hogy vajon édeslányom mit szólt volna, ha annak idején elkapartattam volna mondván, hogy nem kell.
2017. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok 20-as, hogy a saját lányod ellen forduln, csak mert nem a te elveidet vallja és úgy beszélsz róla, hogy "egy ilyen...". Mintha valami tárgyról beszélnél...

És fogadjunk az ilyenek osszák minden abos kérdésnél az észt, akik gond nélkül tagadjak ki a saját tulajdon gyereküket, ha véletlen nem sikerült rájuk erőszakolni a saját akaratukat.


#21: De te annak idején mégis úgy döntöttél, hogy megtartod, nem mellesleg ez a múltban volt és a te döntésed volt! Képes lennél a lányodnak most ezt szemrehányni sok-sok év után?! Mellesleg imádom ezt a logikát, hogy azert, mert anno az én anyám is megtartott, ezért nekem is megkellene, ha nem akarom akkor is (??).

Az a te életed volt, most meg a lányod életéről van szó! Óriási különbség.

2017. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
81%

"Én igen, nem bírnék egy ilyen közelében lenni."


Na igen...szóval nem tudnál a saját gyereked közelében lenni...mert fontosabb neked egy embrió, mint a saját gyereked. Tényleg kár volt megtartanod annak idején.


Aztán, ha ez a kis embrió mégis megszületik, és húsz év múlva másként fog gondolkodni, mint ahogyan te helyesnek látod, őt is eltávolítod a közeledből?


Isten őrizzen, hogy egy ilyen anyám legyen.


Végülis neked mi a fontos? A gyereked? Na, az nem!


Akkor mi?

2017. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
84%

" hogy vajon édeslányom mit szólt volna, ha annak idején elkapartattam volna mondván, hogy nem kell."


Nem szólt volna semmit. Mert nem lenne. És aki nincs, az nem szólhat semmit.


Azt sem tudná, hogy mennyit (nem) ér az anyjának. Talán jobb lett volna neki.

2017. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
79%

Na ilyenkor kibújik a szög a zsákból. Gyönyörűen látszik, hogy a kedves ab-elleneseket baromira nem a gyerek érdekli, csak a magzat. Az élő, lélegző, gondolkodó, gyerek föl is fordulhat, csak a magzatért remegnek.

Az meg, hogy valaki számon kéri a gyerekén, hogy nem követi az értékrendjét birka módjára hálából, mert anno nem vetette el, hát ez egyszerűen hányinger. Senki nem tartozik hálával azért, mert megszületett. Senki nem önszántából akart megszületni, hanem a szülei akarták, így ezért a döntésért egyedül a szülők felelősek.

2017. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
22%

Én abortusz ellenes vagyok. De ha a gyerekem mégis elvetetné a babáját, nem szakítanám meg vele a kapcsolatot. Nyilván rosszul esne, csalódott lennék. De ez van.

Ti meg miért vesztek minden magzatvédőt egy kalap alá? Olyan ocsmányságokat írtok, hogy ez már sok...

2017. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
87%

"Olyan ocsmányságokat írtok, hogy ez már sok..."

Például mit? Hogy mocskos gyilkosok? Vagy hogy isten majd megbünteti őket? Vagy életük végéig szenvedni fognak? Vagy hogy nem is emberek? Hogy bárcsak az anyjuk őket is kikapartatta volna?

Ja várj... Nem is! Azt hiszem ez pont fordítva van.

2017. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
5%

Az élő, lélegző, gondolkodó, gyerek föl is fordulhat, csak a magzatért remegnek.


Érdekes, abbal kapcsolatban habzó szájjal harsogjátok hogy a nőnek joga van azt tenni amit akar.. akkor nekem nincs jogom megszakítani az ilyennel a kapcsolatot? Elítélem a gyilkosokat és nekem azok is azok akik kikapartatják a saját gyereküket... és aki ezt elnézi, sőt támogatja, az nem szólhat be nekem amiért nekem nem kéne egy gyilkos gyerek..

2017. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
14%
#22 Nincsen lányom. 14 éves korom óta úgy voltam nevelve, hogy ha teherbe esem, megszülhetem nyugodtan, mert megoldjuk anyagilag és érzelmileg. Csináltam tizen-huszonévesen két-három terhességi tesztet bizonytalan védekezés miatt, egyszer sem fordult meg a fejemben, hogyha pozitív, akkor elvetessem. Ezt a szemléletet fogom átadni a gyerekeimnek. Nemi erőszakon és súlyos anyai/magzati betegségen kívül nincs olyan helyzet, amikor ezt el tudom viselni, mivel a körülményeim/körülményeink olyanok, hogy nem jelent problémát plusz egy fő. Innentől kezdve pedig igen súlyosan csalódnék a saját lányomban, ha ilyet tenne... Ehhez nekem is jogom van.
2017. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
89%
#28: Nagyon remelem nincs gyereked, ha pedig mégis, akkor őszintén sajnálom szegényt és bízom benne, hogy soha nem fog hasonló helyzetbe kerülni, mert egy ilyen iszonyatosan korlátolt "anyával" szegény nem lenne kisegítve, sőt... A gyereked, tegyen akármit MINDIG a te gyereked marad és iszonyatosan elkeserítő, hogy van aki úgy beszél róla, hogy "ilyennel" meg "gyilkos gyerek" és képes lenne megszakítani a kapcsolatát vele, csak mert nem az ő beszűkült nézeteivel ért egyet. De végülis nem is baj, ilyen anyát senkinek nem kívánok, jobban is járna az ilyen gyerek, ha többet nem beszél az anyjával, aki az első komolyabb problémánal gond nélkül hátat fordítana neki. Az a személy, aki kihordja, megszülte és fel nevelte őt, akinek mindig támogatnia kéne a gyereket, főleg egy ilyen helyzetben. Őszinte gratulációm neked...
2017. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!