Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetetnéd a gyereked ha a...

Elvetetnéd a gyereked ha a párod nem akarná?

Figyelt kérdés
Ha pl. 32 éves lennél, és műtöttek már nőgyógyászati betegségekkel. Anyagi helyzeted is rendben van. Az orvos szerint is örülhetsz, hogy egyáltalán terhes lettél. A párod nem akarna gyereket. Elvetetnéd ha te szeretnéd?
2017. márc. 6. 09:02
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
38%

#20 "Ha ovszert huzott volna, nem fajna a kedves megszakitassal "vedekezo" parod feje." :

Másik kérdésnél - "A kérdező kommentje:

Óvszerrel védekeztünk."

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

ennyit rólatok "anyatigrisek"... az eddig válaszolók közül a #7, és a #12 (#17) meríti ki tökéletesen a TÁRS fogalmát szerintem, illetve van még 1-2 azért alapvetően tisztességes megközelítés, mint a #11. A többi esetben igyekeznék minél hamarabb elfelejteni a kapcsolatot is, mint egy rémálmot...

2017. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
59%

Aham, tehat a ferfi reszerol atbaxni a not teljesen rendben van.


Jol van elozo, te is egy idiota vagy.

2017. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
46%
Es minden ilyen kerdeshez idetalal;))) agyrem;)
2017. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
27%
#22, dehogy, idióta akkor lennék, ha azután is ragaszkodnék a kapcsolathoz, ahol a nő egyértelműen kifejezésre juttatta, hogy számára nem én, ne a kapcsolatunk a legfontosabb, és elfogadnám a másodrendű spermadonor és eltartó szerepet. Ahelyett, hogy keresnék magamnak egy normális társat.
2017. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
56%
Nem, soha mennek abortuszra.
2017. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
59%

Nem, soha nem mennek, bocsanat.

Szerencsere a ferjem is abortuszellenes.

2017. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
56%

Én is úgy gondolom, hogy közös döntés - ami a védekezéssel kezdődik. Ha KÖZÖSEN úgy döntenek hogy nem védekeznek (a megszakítás nem védekezés), akkor nincs kérdés.


Ha valóban védekezés mellett csúszna be és a férjem nem akarná, akkor valószínűleg elvetetném.

2017. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Mikor a férjemmel összejöttünk pont abba kellett hagynom a gyógyszerszedést,a gumit nem szerettük(persze míg nem lett komolyabb a kapcsolat használtuk),így a megszakítás mellett döntöttünk. Én leszögeztem már akkor,ha becsúszik a baba marad,ha akarja,ha nem én megtartom. Ő döntött,hogy nem húz gumit és én is,hogy ezt hagyom. Felnőttek vagyunk,megbeszéltük. Aztán,ha úgy alakult volna és lelép saját magát minősíti vele és őszintén nem is lenne szükségem egy ilyen emberre magam mellett. Aztán tervezetten jött a baba,de ha fél év kapcsolat után csúszik be is ugyanígy vállaltam volna.
2017. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
17%
Ha képes lennék akár egyedül is fenntartani magamat és egy babát 100000000000% hogy megtartanám.
2017. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
80%

Le kell ülnötök és meg kell beszélnetek, hogy miért változott meg a véleménye. Lehet, hogy csak megijedt a felelősségtől. Ezt kettőtöknek kell eldönteni.

Én speciel biztos nem vetetném el, de a férjem se várná el tőlem.

Tartsatok egy nagy beszélgetős estét nyugodt körülmények között. A kettőtöké a baba nem egy embernek kell dönteni a sorsáról.

2017. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!