Elvetetnéd a babádat, ha hiányoznának a felső végtagjai (azaz a karjai)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 15:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
12%
Nem
2013. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Felesleges indoklást írnom, szerintem mindenki tudja, miért írtam.
2013. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudnám.
2013. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
86%

Teljes mértékben abortusz ellenes vagyok, hozzá kell tennem, de igen. Elvetetném, bele szakadna a szívem, DE azt kell nézni ami a gyermeknek is a leges-legjobb. És ez azt hiszem olyan dolog, ami nélkül bár lehet élni, de miért szenvedjen a gyermekem egész életében attól, hogy ő nem lehet olyan, mint a többi egészséges gyermek?

Azt hiszem ilyen esetben meg kell lépni az abortuszt.

2013. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2013. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem felesleges az indoklás, mert nem tudjuk kitalálni, hogy mire gondolsz.

Én sem írtam, ezért megteszem: Én ismerek egy ilyen embert aki így született és egyből ő jutott eszembe a kérdés kapcsán. Nyilván korlátozva van, de mivel ebbe született bele, neki ez a természetes. Ráadásul a szervezet ilyenkor kompenzál is: nagyon ügyes kéz nélkül, egy csomó mindent megcsinál, ilyenkor nem magunkból kell kiindulni, hogy mi lenne, ha most vesztenénk el a karunk, mert nekünk sokkal nehezebb dolgunk lenne.

Őt látva, hogy mennyoire együtt tud ezzel élni, nem éli meg fogygatékosságként, így mondom azt, hogy nem vetetném el a babám, ha hasonló rendellenessége lenne

2013. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2013. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Megoldjuk.
2013. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
80%
Igen, elvetetnem. Miert kellene az en hibambol szenvedni a gyereknek, hogy o nem olyan, mint a tobbi? Es igen kedves 6.valaszolo. Lehet, hogy te ismersz ilyen embert, lehet, hogy megtanult vele elni, de miert ne kerulnenk el azt amit nem muszaj vegigcsinalni? Regen nem volt ultrahang, ezert szulettek ilyen emberek, de modernizalodtunk. Ha nem muszaj szulni egy fogyatekos embert, ugymond meg lehet kimelni a szenvedestol, miert ne vetethetne el az ember? Ne mond, hogy te nem szenvednel, ha a gyereked latod szenvedni, hogy o nem olyan, mint a tobbi?!
2013. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
32%
Érdemes beírni a keresőbe Nick Vujicic nevét, ha még nem ismernéd, vannak fent videói, és bármelyiket megnézni...
2013. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!