Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetetnéd a gyereked ha a...

Elvetetnéd a gyereked ha a párod nem akarná?

Figyelt kérdés
Ha pl. 32 éves lennél, és műtöttek már nőgyógyászati betegségekkel. Anyagi helyzeted is rendben van. Az orvos szerint is örülhetsz, hogy egyáltalán terhes lettél. A párod nem akarna gyereket. Elvetetnéd ha te szeretnéd?
2017. márc. 6. 09:02
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
48%
Előző: "Engem arra neveltek ha valamit mondok vállaljam érte a felelősséget..." - nincs ezzel semmi gond, ez tisztességes álláspont, ha minden felállásban következetesen ehhez tartod magad, ha a férfiról van szó, ha a nőről. Tehát mondjuk egy védekezés mellett létrejövő terhesség esetén viszont nem a megtartás mellé állsz, ha valamelyik fél nem akarja.
2017. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
62%

Én sosem vállalnék gyereket apa nélkül.


Nekem nem volt apám, meghalt, amikor még kisgyerek voltam. Keményen megszenvedtem az apanélküliséget. Tudatosan sosem hoznám ilyen helyzetbe a gyerekem.


Viszont ismerek olyant, aki egyedül vállalt gyereket. Az apa nem is tudja.


Aztán a gyerek jól elvan. Még. De még kicsi. Elöbb-utóbb feltűnik neki, hogy másoknak van apukájuk, csak neki nincs.


Nem szeretnék az anyja helyében lenni, amikor kérdezősködni kezd.

2017. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
42%
... érdekes, hogy egyesek itt a kettős mércét, meg a következetlenséget tartják értéknek...
2017. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
19%
Hasonló helyzetben voltam, szerencsére nálunk minden rendbe jött. Megbocsájtottam a páromnak, aki minta apuka lett. 1 éves a kislányunk és tervezzük a következő babát.
2017. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
41%

#54, Hasonló helyzetben voltam én is, de semmi se jött rendbe, és nem bocsájtottam meg a páromnak, hogy a kapcsolatunk elé helyezett egy embriót.

Szóval ilyen is lehet, meg olyan is lehet.

2017. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
4%

Kevés olyan szituáció van, amikor egyedülállóként (mert az leszel) gyereket vállalnék. Ez pont az a helyzet, amikor igen.


Csoda, hogy teherbe estél az orvos szerint. Ha valaha is szeretnél gyereket természetes úton, akkor itt az ideje. Neked valószínű ez egy soha vissza nem térő alkalom.

2017. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
38%
#56, és azt hogy oldanád meg, hogy a férfi biztosan ne szívjon rajta? Tudod, aki úgy tudta, hogy a Kérdező nem eshet teherbe és pluszban fogamzásgátlót szed???
2017. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
42%
Előző félig sztorno, a fogamzásgátló a másik hasonló kérdésnél van...
2017. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
79%
55 erről nem én tehetek. Én csak leírtam a történetem. Nyilván mivel minden ember más a párkapcsolatok se ugyanolyanok...
2017. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
42%
#59, ja, meg a nő és a férfi szemlélete is különbözik némiképp, ezt el kell ismerni.
2017. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!