Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 11hós anyuka vagyok sajnos...

Lill0815 kérdése:

11hós anyuka vagyok sajnos most nem tudjuk válalni a picit, mert lakáshitelbe kezdtünk. Idővel szeretnenk de most nem megy. Negativ komenteken léci ne igyis lelkileg végem. Valaki volt ilyennhelyzetbe?

Figyelt kérdés
Azért döntötünk ez mellet mert jolenne azért ha meglenne már a bisztos pont (a lakás) Érdekelne hogy hogy müködik egy abortusz? És mi az eljárása, és az ára is. Jeleleg gyeden vagyok ugye.
2017. júl. 24. 21:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
33%
Ha fogamzasgatlóval akk szarul szedted be. Ma mar nagyon jók ezek a bogyók es kb 0,1% az eselye a babának.. mégis ezen az oldalon minden nap vki amellett esuk teherbe.. aha😁😁
2017. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
43%
Jèèè, szinte gondoltam, hogy "vèdekezès mellet" lettèl terhes. Oda is akartam írni az előző kommentemhez, hogy persze tudom, te is vèdekeztèl! ☺️
2017. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
25%
*mellett
2017. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 p.szabina1223 ***** válasza:
69%
Sajnálom, hogy így döntöttél.Hány hetes vagy? 12 hétig végzik el a beavatkozást. Előtte van vértétel, uh, nőgyógy. vizsg., belgyógyászat, anaesthesiológiai konzílium (ez lehet nem minden intézményben), és kétszer kell menned a védőnőhöz. Kb. másfél-két hét, mire mindent elintézel, szóval idejében kezdj bele.
2017. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
29%

Nem nagyon èrtem, gyedet kapsz tehát van munkahelyed, ugye?? Oda visszamehetsz már 6hónapos vyerek mellől is.

Kèsőbb akarsz mèg gyereket, de a mostanit kukázod a hitel miatt, pedig a lakáshitel nem 1-2èv,hanem 10. Vagy 10èv múlva akadtàl másodikat??

Szerintem berezetèl a kis korkülönbsèg miatt, ès lehet az első gyerek sem èpp nyugis, mint ahogy azt elvártad tőle.

2017. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Imádom a kisfiam minden perc egy emlék vele. És nem berezeltem. Csak tudod ez most nem a legjobkor jöt, tudom el itéltek. De ez a mi döntésünk.


Max 3hetes lehetek most kb mert késik most 3napja, csináltam tesztett és pozitiv lett, hétfőn megyek a dokimhoz.

2017. júl. 25. 09:43
 17/35 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj,tudom, hogy nem a legjobbkor jött, de ne vetesd el! Én megtettem anno és mindennél jobban bánom!! Igaz,hogy még icipici és kívülről nem látható, de ő már a te kisgyereked, mire elvetethető, van fejecskéje, pici kezei, lábai és dobog a szíve. Én ezt utólag fogtam föl, és azóta érzem szörnyű tévedésnek, hogy akkor ezt választottam. Már most "kész vagy lelkileg", ahogy írtad. Képzeld, hogy fogod étezni magad, ha már megtörtént! Nagyon sokan voltak, akik szorult helyzetben abortuszon gondolkodtak de végül megtartották a picit, és mind olyan boldogok, hogy így tettek!

Tudom, hogy nehéz helyzetben vagy, de arra bíztatlak, hogy hallgass a szívedre!

Zsófi

2017. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
26%
Gondolj arra ha pl 2 év múlva jönne a 2 gyerek akkor az amit most elszeretnél vetetni akkor ő mát több mint 1 éves lenne és szrem könnyebb lenne a dolgod is.Sztem nem változtatna a dolgon és miért ne születhetne meg ő, ha úgy is szeretnél tesót.Én albérletbe szültem 2 gyereket és nem segített nekünk senki, szépen felcseperedtek.Köztük sincs sok időkülönbség:)
2017. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

Hogy itt minden abortuszos védekezés mellett lesz terhes..jéé... érdekes mert a való világben nem nagyon találkozom ilyenekkel. Amúgy meg kérdező google a barátod, csak beírod a keresőbe és kiad mindent.


Hogy zajlik? Téged leszedálnak, a gyerekedet meg darabokban kiszippantják belőled, utána küretkanállal kitisztogatnak. Felébresztenek majd mész a helyedre. Mivel szültél délután mehetsz haza.

2017. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


Én ilyen helyzetben voltam/vagyok. Nekünk is lakáshitel vállalás/aláírás kellős közepén jött a Második. Én GYED-en voltam, nem egy túl szép összegért (előtte minimálbéren voltam bejelentve...)

DE úgyis terveztük akkor felvenni a CSOK-ot, szóval igazából még jó időben is jött. :)


CSOK esetleg Nálatok nem jön szóba? Mármint a használt lakásra jó CSOK? Két gyereknél (és elég azt hiszem a 20. vagy a 24. hét betöltése) már 1.430.000 Ft-ot lehet igényelni, ha 50 nm lakást vesztek.

Gyed-et így továbbra is fogsz kapni (kicsivel fog csökkenni az értéke)

+ A gyerkőcök között hosszú távon nagyon jó a kis korkülönbség, én ezt tapasztaltam.

Szóval, ha fáj a szíved a piciért, akkor szerintem gondoljátok át ezek ismeretében még egyszer az egészet.


Ha tudok segíteni, írj nyugodtan privit!

2017. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!