Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 11hós anyuka vagyok sajnos...

Lill0815 kérdése:

11hós anyuka vagyok sajnos most nem tudjuk válalni a picit, mert lakáshitelbe kezdtünk. Idővel szeretnenk de most nem megy. Negativ komenteken léci ne igyis lelkileg végem. Valaki volt ilyennhelyzetbe?

Figyelt kérdés
Azért döntötünk ez mellet mert jolenne azért ha meglenne már a bisztos pont (a lakás) Érdekelne hogy hogy müködik egy abortusz? És mi az eljárása, és az ára is. Jeleleg gyeden vagyok ugye.
2017. júl. 24. 21:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, csak ti ketten a pároddal tudjátok eldönteni, hogy nektek mi és hogyan fér bele, ebben fölösleges a ringen kívülről okoskodó kibicekkel törődni.

Egyébként itt minden le van írva:

[link]

2017. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
54%

8,5 hónapos volt a fiam,mikor teherbe estem(nem véletlenül,csak nem gondoltam,h az előzmények miatt ilyen hamar meglehet).Nem is gondolkodtam rajta,hogy elvetessem.Egyáltalán nem tenném meg,csak betegség miatt.Főleg, mert annyit küzdöttünk,hogy az első meglegyen.Életem legszebb napjait adta a második gyermekem is,a kislányom.Az anyagiakat meg lehet oldani.Nehéz volt,de minden nappal látom,ahogy cseperedik,hogy megérte.

Szóval én voltam abban a helyzetben,hogy kicsi mellé jött egy pici,100000Ft-os albérletbe(saját kicsi ház van,csak vidéken vidéken).Persze kell hozzá szerető dolgos férj,plusz egy kicsit én is dolgoztam gyerek mellett,otthonról végezhető melót.

Amúgy még lenne 8-9 hónapod felkeszülni,máshogy tervezni az életeteket.Kérj segítséget,a második babánál már sok dolog megvan,szóval ez nekem csak megfutamodásnak tűnik.Nyilván ha eldöntöttétek és a férjed is ezt akarja,akkor nincs miről beszélni...

A jövőre nézve lenne tanácsom,teljesen jó szándékkal,nem csesztetésből.Tanulj meg helyesen írni!Neked is és a gyermekednek is jól jön majd suliba.Én kértem karácsonyra a férjemtől egy legújabb helyesírási szabályzatot(12.kiadás).Jól jön majd a munkahelyeden is,hogy képzed magad.Ennek alapnak kell lennie!

Másik jó tanács,hogy ha ennyire nem fér bele a gyerek az életetekbe,akkor védekezzetek normálisan!Gyógyszert normálisan szedni rendszeresen,hányásra,hasmenésre,antibiotikumra figyelve,ha ilyen történik óvszerrel védekezni.Az abortusz sem olcsó,meg ráadásul lelkileg nagyon megterhelő.Szerintem az sem jön jól a lakáshitel mellé.

2017. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
60%
Izé, a Kérdező és a párja eldöntötték, ez áll a kiírt kérdésben.
2017. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
47%

Miért esik nehezukre sokaknak figyelmesen elolvasni a kérdést??! A kérdező és a férje már eldöntötték, el fogjak vetetni. Pont. Nincs, semmi de meg izé meg jajj így-úgy!

Világosan elmondta, h nem adott hozza a körülmény, magyarra fordítva nincs rá pénz/keret h újabb gyereket vállaljanak. Nem igaz h nem lehet felfogni ezt!

Tök jó meg szuper h sokan úgy vállalják a gyereket, h Jajj majd lesz, ami lesz és kb a semmire szülnek, ez egyéni szoc.problemajuk. Nem is értem h lehet olyan tanácsot adni, h ugyan az anyagiakat meg lehet oldani... Aha, vagy nem. Ez nagyon nem így működik! Erre nem lehet alapozni! Ahogy arra sem, hogy "az én férjem sokat segített, dolgozott". Az a te férjed!

Semmire nem megy azzal a kérdező, hogy itt egyesek a saját személyes véleményük, tapasztalatuk boncolgatása révén akarjak ráerőszakolni a kérdező a saját álláspontjukat... Csak mert valaki olyan felelőtlen, hogy úgy szül, hogy nem adott hozza a háttér, de lesz, ami lesz alapon bevallalja még nem egy követendő dolog! A kérdező nagyon is felelősen cselekszik azzal, h nem vállal elég pénz nélkül még egy gyereket h majd nyomorogjanak és az első gyereknek se tudja megadni azt, amit megszeretne.

2017. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
32%

Màr az elsőt se kellett volna vállalnia, hisz akkor sem voltak adottak a feltètelek!

Úgyhogy hagyjuk már a kèrdező nagy félelőssègtudatát! Ha meg az a kèrdèse, hogy működik az abortusz, akkor ezt kell megkèrdezni, mindenfèle izè, ecet körìtès nèlkül! De valamiért nagyon fontos volt leírni ezt ide, muszáj volt generálni egy kis vitát! Vajon mièrt??

2017. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, nemár! Ne kamuzd már, hogy védekeztetek, mert aki védekezik, az nem lesz terhes!


Vagy nagyon szarul csináljátok, bár állítom, hogy a világon máshol nincs ennyi "kiszakadt, nem hatott, stb.", mint itt a gyk-n. :D

2017. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
40%

"mert aki védekezik, az nem lesz terhes!"


Hát ez nagyon nem igaz! Nem egy nőt ismerek, aki védekezés mellett lett terhes, öcsém is így született amúgy. Nyilván, ami itt GYKn megy h minden 2. ember védekezés mellett lett terhes az elég gyanús, de az sem igaz, hogy aki védekezik nem lesz terhes!

2017. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
42%

Tartsd meg! Az anyagiak megoldhatóak. A lelkiismereted viszont életed végéig gyötörne!!

Nézz körül kicsit, a világ 80-90%-a lényegesen rosszabb körülmények között él, mint ti. És mégse ölik meg a gyereküket.


Aki odáig eljut manapság, hogy lakashitelt kap az biztosan nem nyomorban élt eddig sem és a gyereke sem éhezne. Akkor meg? Pár évig kicsit szerényebben kell élni, tanulni, jobb munkát szerezni és ennyi.

2017. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
12%
Látom, megjöttek a látnokok... utolsó, tudod mit, élj te szerényebben, tanulj és szerezz jobb munkát te, ne más életébe kibickedj.
2017. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, csakhogy nem az utolsó előtti terhes.. tudod, bármilyen meglepő, vannak emberek akik hajlandóak áldozatokat hozni a megfogant gyerekért, nem csak a saját kényelmüket nézik.
2017. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!