Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Melyik a fájdalmasabb döntés?...

Melyik a fájdalmasabb döntés? Abortuszra menni 12 hetes korig, vagy örökbe adni azt a kis gyermeket akinek érezted a mozgását és a testedben fejlődött 40 hétig?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha rossz a témakör.

Tudom a magzat szempontjából az utóbbi, de a nő szempontjából?


2017. nov. 3. 16:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
53%
"Ha meg annyira nem akarsz gyereket, akkor drágapénzen is sterilizáltatod magad. Bár tudom, nektek az abortusz a legkönnyebb." - mivel magad is elismerted, van ellene bármiféle alapos kifogásod, hogy az ember ne legyen mazochista, és a számára legkönnyebb megoldást válassza?
2017. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
62%

50-es! Elfelejtettél válaszolni a kérdésemre! De sebaj....ez is azt bizonyítja, hogy tudjátok ti is, hogy az embrió nem egyenlő a gyerekkel....

Szóval, én teszek érte, hogy ne legyek terhes, de ha az lennék nagy valószínűséggel elvetetném, ha netán mégsem, az azért van, mert alapvetően akarunk gyereket a párommal, és kizárólag az ő véleménye számít az enyém mellett. De se ő se én nem tartanánk gyászbeszédet ha ab mellett döntenénk mert -ez most magyon fog neked fájni- a saját boldogságunkat néznénk. Szar érzés lehet nektek, ha valaki így is boldog, dehát ez van...

És megkaptad a választ, miért nem fogom sterilizáltatni magam, amellett, hogy rendkívüli undorító húzásnak tartom, hogy ebben a "végezd el a 8 osztályt oszt szüld tele a világot" országban ilyen módon korlátozzák a saját testedhez való jogodat. Ha korlátoznák a gyerekhez való jogod, pl hogy max 1et szülhetsz, vagy egyet sem, te mennyiben hivatkoznál a saját tested felett való rendelkezés jogára? Ez éppen ugyan az

2017. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan kérlek 49-es, majd nem gondolod, hogy válaszol az általad említett nagyon jó kis példára... Hisz bukna az egész elve :D Abban meg mi a buli, hogy szembeköpi magát? Értelmes ember ezen gondolkozik, hanem kapásból rávágja, hogy a kisgyerekeket menti. De ezzel bukna az a kedvenc kis állításuk is, hogy az a sejtcsomó, bocsánat embrió is ugyanolyan ember, mint pl te vagy én. Vicc kategória ez a sok szentfazék.


Máspedig kedves 57%-os, te csak ne rendelkezzél más pénztárcájával és ne mond meg, ki mit csináljon magával! Ha valaki abortuszra megy, akkor abortusza megy és ha fejre állsz, akkor is abortuszra fog menni. Ez megvan, sikerül felfogni? A saját kis méheddel és tökéletes életeddel azt csinálsz, amit csak akarsz, na meg a saját pénztárcáddal, máséval pedig ne akarj mindenáron foglalatoskodni, mert a kutya nem kíváncsi rá!

2017. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
10%
Igen mert a 10 abortusz nem drága..igazad van. Ha újdonságot mondok, örülök: ebből nincs ötöt fizet hatot kap kedvezmény úgyhogy ne a bónuszra gyúrj. Bár ezt az agybeteg abortuszfanokkal úgyse lehet megértetni hisz az abortusz szipiszupi jó.
2017. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
73%

Ejnye...te már végig sem olvasod, hogy min háborodsz föl :D Nincsenek érveid, csak sértegetsz....újfent mondom: védekezek, igyekszem elkerülni- de ha úgy alakulna, hogy az a legjobb döntés szemrebbenés nélkül vetetném el.

Most címszavakban, hogy megértsd:

Védekezem-teherbe esnék-mérlegelnék-elvetetném

(Megjegyzem, még mindig nem válaszoltál...nem értem miért)

2017. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
71%

Teljes agyhalott ez az 57%-os, kár a gőzért. Milyen 10 abortuszról beszélsz? Egy darab érved nincs, csak puffogtatod itt a hülyeségeidet.

Azért mert valakinek egyszer volt abja, nem jelenti, hogy lesz 10. is... Én is rendesen szedem a gyógyszert, de ha így is terhes maradnék, biztos elvetetném! Na és? Annyi véletlen meg biztos nincs, hogy 10x essek gyógyszer mellett teherbe.. Gondolkozz már kicsit, mielőtt okoskodni próbálnál.

2017. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem mindkét esetbe fájdalmas a döntés.

Az örökbeadás sok esetbe azért se opció mert ahogy már írta(írták)jön a környezettől a megverető mondatok.Ez valahol szomorú.

De miért adnak ilyen esetbe külső véleményre?Azért mert szégyelik?Vagy ilyenkor mi játszódik le benne aki nem szeretné örökbe adni?Én most nem arra gondolok,hogy valaki önzőségből nem akaja maga a terhességet hanem számít egyáltalán más véleménye?

Öf

2017. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
7%

De most miért nem válaszoltok amit kérdeztem?

Ti se tudjátok a választ!

Tényleg csak érdekelt volna aki ilyen helyzetbe volt mi játszódik le benne?!/

Soha nem leszek ilyen helyzetbe.

Ti csak vitázni jöttök ide.ááá már értem

2017. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
48%
"Én most nem arra gondolok,hogy valaki önzőségből nem akaja maga a terhességet hanem " - miért lenne önzés, hogy aki nem akar gyereket, az egy terhességet kihordani se akar annak minden következményeivel együtt?
2017. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
17%

Utolsó: Az nem baj, de akkor védekezzen. Mert olyan nincs hogy az összes abortuszos védekezés mellett lesz terhes, mint ezen az oldalon.

Ha én nem akarok valamit, akkor megelőzöm. Az abortusz nem megelőzés, hanem elfedés. Ha valaki nem akar gyereket, köttesse el magát, még akkor is ha fizetni kell. Hosszú távon jobban megéri. Gondolj bele, évi két abortusszal számolva, 10 év alatt megtérülne az ára. És még mindig lenne legalább 20 év, míg haszon van belőle(megspórolt abortusz)

2017. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!