Az abortusznak lehetnek súlyos következményei?

Figyelt kérdés

Ha igen mik?

Előre köszönöm



2017. nov. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
30%
A legsúlyosabb, hogy meghal a gyereked...
2017. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
97%
Na most jól rámhoztátok a frászt! Múlt héten elvetéltem, műtéttel fejezték be, de gondolom az eljárás hasonló, ezek mind előfordulhatnak :( eddig ilyen mélységben bele sem gondoltam.
2017. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
75%
A mai modern eljárásoknál szinte esélytelen, higy bármi súlyos következménye legyen
2017. nov. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
64%

még"-et ugy értettem hogy mégtöbbet (már van kettő fiam)


A szó amit keresel az a "már". Baromira nem ugyanazt jelenti a nem akarok gyereket még és a nem akarok gyereket már...


Javaslom én is a sterilizálast ha ennyire nem f3r bele több gyerek

2017. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
30%

Pff... Minden normális, kicsit is erkölcsös válaszoló le lett pontozva.

Ha tetszik, ha nem, az abortusz igenis gyilkosság, méghozzá a saját gyerek megölése. Ha valaki nem akar több gyereket vagy egyáltalán nem akar, az védekezzen normálisan vagy igenis sterilizáltassa magát. Az pedig jó nagy hülyeség, hogy a mai világban nem lehet komoly következménye az abortusznak. Egyik rokonom pl. meddő lett. Egy ismerősnek pedig nagyon fájt utána a hasa. Őszintén szólva nem tudom sajnálni egyiket sem. Ez a minimum, amit érdemeltek. Felőlem ott is maradhattak volna a műtőasztalon.

2017. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
62%
Nézd Kérdező, a kérdés nem igazán jó, ugyanis BÁRMELY tetszőleges döntésünknek lehetnek következményei, akár súlyosak is... pl. az ember úgy dönt, hogy kilép az utcára, erre elüti egy részeg ámokfutó... az ÉLET mint olyan eleve egy veszélyes üzem. A helyes kérdés kb az, hogy a lehetséges döntéseknek milyen valószínűséggel lehetnek súlyos következményei, melyik a relatív kevésbé rossz döntés az adott élethelyzetben.
2017. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
38%
Nalam pl.a következmény. Nem maradok terhes...sajnos....pedig magyon szeretnénk babát....
2017. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
35%
Igen! Meddőség vagy nagyon nehéz teherbe esés, depresszió, személyiség negatív megváltozása, pszichés betegségek,időskori bűntudat és rendkívüli félelem a haláltól.
2017. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
65%
Már megint itt a negyvenkét százszázalékos abortusz ellenes- aki a múltkor abortuszosnak hazudta magát. És igen, abortusz után lehetséges depresszió, de NEM az abortusztól, hanem az elítélő környezettről, aki gyilkosozza, meg cseszegeti a nőt utána. Pedig marhára semmi közük hozzá hogy dönt valaki a saját testéről. Szóval a depresszió az ellenséges környezet következménye, nem a művi vetélésé.
2017. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
72%
" Szóval a depresszió az ellenséges környezet következménye, nem a művi vetélésé." - ez bizony pontosan így van.
2017. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!