Az abortusznak lehetnek súlyos következményei?

Figyelt kérdés

Ha igen mik?

Előre köszönöm



2017. nov. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
25%

Úgy érted a fejletlen sejtcsomót (és nem gyereket), akit elvetetett?? Látom sikerült a korlátolt gondolkodásoddal a lenyeget megfogni...:D

Mi lenne ha megprobalnal szöveget értelmezni, mielőtt másoknak akarsz beszolni?? Például úgy, hogy van olyan nő (legjobb barátnőm családjában és nyilván azonkívül is), aki abortusz után nem bírt teherbeesni, mert egy vizsgálat során kiderült, hogy meddő, ami végtelenül meglepő módon NEM volt összefüggésben az abortusszal! Abortusz ide, abortusz oda, igyis-úgyis meddő lett volna a nő.. Az orvos meg óriási döbbenettel közölte, hogy nem is érti elsőre hogy bírt teherbeesni.. Na például így! Egyéb logikus kérdésed van még?

2017. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki meddő, akkor nem tud teherbe esni...mivel meddőség=teherbeesési képtelenség. De akkor barátnőd tökre jól járt, nem kell többet abortuszra mennie, és tovább szexelhet védekezés nélkül. Bárcsak az összes abortuszos ilyen szerencsés lenne:-)
2017. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
19%

Nem mondod?? Egesz életben nem jottm volna rá, köszönöm a biológia órát.. Majd menj már el az orvoshoz is és neki is okoskodd el, hogy mit jelent a meddőség és jól oktasd is ki, hogy mégis mirol beszél.. :D Végülis te láthatóan jobban értesz hozza.

És a szóban említett lány (barátnőm unokatestvére) marhára nem felelőtlenül szexelt, hanem terhes maradt az esemenyutani bevétele után is...! De persze drága, mondd meg keményen és oktass ki mindenkit az agymeneseiddel, anélkül hogy egy büdös szót is tudnál a háttérről és a teherbeeses körülményeiről...!! Eszleny...

2017. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hiszen tudjuk az összes abortuszos védekezés és esemény utáni mellett lesz terhes.. Természetesen :-) Hát de legalább többé nem kell esemény utáni bevennie, tiszta haszon.


És nem oktatok ki egy kollégát se, bár nem mindegy hogy agenesia, infertilitás vagy sterilitás az a meddőség. Bár mivel már olt abortusza, az agenesia kizárható. Bár én olyanról nem hallottam még aki valódi meddőség mellett lesz terhes.

2017. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az első terhességem sajnos missed abbal végződött. A saját nőgyógyászom végezte a műtétet, ami gyakorlatilag ugyanúgy zajlik, mint az önként vállalt abortusz. Előtte felhívta a figyelmemet az összes lehetséges szövődményre, aminek hallatán megdöbbentem, mert azt hittem, a 21.században ilyenek már nem történhetnek meg. Sírva kértem, hogy figyeljen nagyon oda, mert még nincs gyerekem és nagyon szeretnék. Azt mondta, természetes, hogy vigyázni fog, de hiába a fejlett orvostudomány, a küretkanál akkor is ember kezében van és a legnagyobb odafigyelés mellett is megsértheti a méhet. Még úgy is, hogy ott helyben észre sem veszi. Utána volt még 2 vetélésem, pedig az első terhesség előtt mindenféle kivizsgálást elvégeztettünk; tervezett baba volt, én tökéletesen egészséges, a méhem is rendben volt, a baba elsőre megfogant. Szóval az én mérlegem: missed ab, utána 2 spontán vetélés. Végül egy nagyon durva, veszélyeztetett terhesség után született egy gyerekünk, most újra veszélyeztetett terhes vagyok. A kaparások miatt, amikről nem is én tehettem. Azt mondta az orvosom, hogy minden ab 10 %-al növeli egy következő vetélés esélyét.
2017. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
33%

57szazalakos. Te egy iszonyu buta es megkeseredett ember vagy

Minek irogatsz itt?

2017. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
35%
Provatba tudsz irogatni te ostoba... Itt is leirom. Senki de senki nem vagy te ahhoz hogy barkit elitelj a tettei miatt.
2017. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
30%

# 40

És hány olyan is van, aki egyet szül, és soha többé nem jön össze...? Jé, nekem kapásból két ilyen családtagom is van!

2017. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
45%
Marharostelyos....Nekem már nem tudsz írogatni bunkó...hehehe
2017. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
4%

#44 "Bár én olyanról nem hallottam még aki valódi meddőség mellett lesz terhes." - lehet, fület kellene mosni:)

Ugyanis kihagytál a meddőség definíciójából egy fontos kritériumot: meddő az, aki _természetes úton_ nem képes teherbe esni. De szerencsére ma már a meddőség nagyrészt kezelhető egészségügyi probléma, különféle gyógyszeres vagy műtéti úton sok eset orvosolható. Így ad abszurdum mára a teherbe esés egyetlen 100%-os, biztos akadálya, ha valakinek nincs méhe. Minden más esetre lehetnek szóba jövő megoldási alternatívák.

2017. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!