Megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk egytt. Terhes lehettem,előtte akartam is azt gondoltam ő az igazi. Kb. 1 hónapja kezdtem belőle kiábrándulni,egyszerűen nem szeretem,nem vagyok szerelmes. Ő imád és azt mondta ez a gyerek az élete.Nagyon sajnálom őt,de én nem érzem,így.. Nem tudom mit tegyek :( El sem merném neki mondani.. 6hetes km.

2017. dec. 20. 17:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt neked kell tudnod. Beszélj velalakivel, akiben megbízol, gondold át jól.
2017. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Édes istenem, az bezzeg szaporodik akinek nem kéne. Felelőtlen vagy ugye tudod? Te akartál gyereket, főleg fél év után, most meg úgy dobálózol azzal a kis élettel mintha egy lejárt joghurtot akarnál kidobni. Te akartad, vállald is a felelősséget.
2017. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Nekem aztán mindegy mit csinálsz, ha már voltál annyira sügér, hogy fél év után gyereket akartál valakitől...
2017. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

A parodtol függetlenül szeretnél gyereket? Fel tudod nevelni, megvan a megfelelő anyagi és érzelmi háttér? Hány éves vagy, elég érettnek tartod magad egy gyerekhez?

Gondold át jól és mérlegj, hogy te mit szeretnél. Egyedülálló szülőket nagyon nehéz lesz egy gyerekkel, ahogyan egy olyan kapcsolatban is, amit fel év után a hátad közepére sem kívánsz, de együtt maradsz vele a gyerek miatt...

2017. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
mióta terhes lettem azóta érzem ezt,előtte jó volt.. ő nagyon szerelmes... nem feltétlenul akarok szulni,valahogy nem érzem azt hogy boldog lennék..:(
2017. dec. 20. 17:56
 6/38 anonim ***** válasza:
83%

Fèl èv kapcsolat után elhiszem, hogy beszrtál. Persze, gondolom te is vèdekezès melkett lettèl terhes, mint itt mindenki

Most akkor tudja a pasid, hogy terhes vagy vagy nem??

Ma van a "nem tudok egy kèrdèst se megfogalmazni" kèrdezők napja??

2017. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Már napok óta nem alszom,teljesen ki vagyok bukva lelkileg,mert én is így gondolom,hogy felelőtlen vagyok. egy élet is kevés lenne feldolgozni..de nem vagyok szerelmes..szegény ő olyan jó ember,mit szólna hogy megöltem a gyerekét?
2017. dec. 20. 17:59
 8/38 A kérdező kommentje:
6/7 Ő imád és azt mondta ez a gyerek az élete, tanulj meg olvasni :)
2017. dec. 20. 18:00
 9/38 anonim ***** válasza:
57%

Akkor úgy írd már csillagom: el sem mernèm

mondani neki, hogy el akarom vetetni/nem vagyok szerelmes belè

😂 de látom, annyira azért nem vagy magad alatt, ha mèg be is szólogatsz!

Ezt senki nem fogja helyetted eldönteni! Senki!

Hány èves vagy?

2017. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem, az összezavarodottságodnak hormonális háttere is van, ez nagyon gyakori. Sok ilyen anyukát ismerek, aki bár tervezte a gyereket, mégis amikor összejött, bepánikolt, és nem volt benne biztos, hogy meg akarja tartani. De ahogy stabilizálódott a hormonháztartása, az érzelmei is letisztultak, és végeredményben örült, hogy babája született.

Megtartsd-e? tervezett baba, a párod mindenben támogat, ilyen esetben nem is tudom, hogy jutott eszedbe az abortusz (nem szemrehányásnak szánom, de tényleg higgadj le és ne hagyd, hogy a pillanatnyi idegállapotod hozasson meg veled egy ilyen fontos döntést).

2017. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!