Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Volt néhány abortuszos kérdésem sajnos. Már túl vagyok rajta, nem is ez a lényeg. Minden egyes kérdésemre jöttek a privátok 3-4 embertől, minden egyes levélben ugyanazt írták szóról szóra, tehát ez egy bemásolt, előre megirt szöveg volt. És természetesen mindig ugyanazoktol az emberektől jött. A levelek lényege hogy ne vetessem el a babát, próbáltak hatni rám... A kérdésem, hogy ez nekik miért jó? Felnőtt ember lévén, miért nem fogadják el azt, ha valaki nem úgy gondolja mint ők? Vagy pénzt kapnak érte?
2018. jan. 24. 22:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vagyok fanatikus abortuszellenes, és valahogy nem bírom felfogni, hogy azok a nők, akik szerint ez akkora bűn, mi a jó büdös francnak kattintanak rá egy olyan kérdésre, ahol szemmel látható a TERHESSÉG MEGSZAKÍTÁSA kategória. Észt osztani máshol is lehet.
2018. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

9es, fortyogsz MAGADBAN. Ez rendben is lenne, sőt ez lenne a normális.


Ha bemásolnám ide, miket írogattak...

2018. jan. 25. 11:35
 13/32 anonim ***** válasza:
39%

Ha már kérdést tesz fel valaki, akkor joguk van másoknak véleményt nyilvánítani, akár a többiek számára kellemetlen véleményt is, ez egy ilyen oldal.


Hogy miért próbálnak meg segíteni? Gondolom, emberbaráti szeretetből, önzetlenségből vagy mert érdekli őket a nemzetük sorsa, van aki hitéből fakadóan és van aki saját rossz tapasztalatból építkezik, segít és nyilvánít véleményt, netán is-is.

2018. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
42%
#9es vagyok. Bemásolod? Nem tudom elképzelni miket írnak.
2018. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Ezt pl 3x kaptam meg, más más regről


Mennyi idős a kisbabád, 6 hetes? Már van keze, van lába, van füle. Valószínűleg az anyukája orrát és az apukája füleit örökölte, vagy fordítva.


Képzeld el, hogy nézhet ki most. Gyönyörű, egészséges, élő kisbaba. Ver a szíve, érzi a fájdalmat.


Ezt a kisbabát darabokban fogják kitépni belőled, mert ez történik az abortusz alatt. Nincs olyan módszer, amivel egészben ki lehetne szedni. Az élő kisbabádat darabokban fogják kitépni belőled. Én nem tudok szörnyűbb gyakorlatot elképzelni, bármit, ami ennyire kegyetlen és szívtelen, mint ezt tenni egy pici babával, aki érzi a fájdalmat.


Isten adott neked egy babát. Azért, mert megérdemled. Mert képesnek tart arra, hogy jó anya legyél. Most, hogy már tudod mindezt, képes lennél arra, hogy a saját húsodat és véredet ilyen kegyetlen módon kínozd?


Azt tudnád mondani: Sajnálom, szívem, de meg kell halnod, mert rossz időben jöttél?


Szerintem te jobb ember vagy ennél.


Azt tudod, hogyha akárki is a családból akár csak minimálbérre is van bejelentve, (pl. anyukád, apukád, a párod, az ő szülei, stb) akkor a baba után havonta 100 000 Ft jár a pici két éves koráig?


Ha ennél többet keresel, akkor több. Kb. annyi pénz jár 2 évig, mint a mostani fizetésed, vagy több is.


Tartsd meg mindenképp!


itt egy nagyon jó cikk a juttatásokról:

[link]


Ha szeretnéd, szívesen kiszámolom itt neked, hogy mennyit kapnátok, könyvelő vagyok. mielőtt akármit is tennél, egy számítást megér. Meg ha gondolod, még a pici születése előtt elküldök ingyen egy csomó babaholmit, ami csak a baba születése után kell: kisruhákat, babakocsit, kiságyat, stb.


[link]


Ahová Isten babát ad, oda erőt is ad. Erős nő vagy, harcolj a kisbabádért!


Ölel,


Noémi

[link]

2018. jan. 25. 19:27
 16/32 anonim ***** válasza:
58%

Bocsánat, hogy közbe szólók, de Neked Kérdező ebbe a bemásolt levélben mi az ami bántó? Téged személyesen bántó dolog? Én csak támogató szavakat látok, és azt, hogy le van írva, mi történik az abortusz során.

Te kiírtad a kérdésed, terhességmegszakítás témában, véleményeket várva. Ez egy vélemény, méghozzá gyakorlati tapasztalaton alapuló jótanács.

Én is, ha látom - és ezt most nehogy magadra vedd -, hogy valaki élete legnagyobb hülyeségét igyekszik megcsinálni, próbálom őt több irányból felvilágosítani, hogy mire készül, és több lehetőséget felajánlni neki.Aztán az már az ő döntése, hogy végül mit tesz.

A sablonlevél írója azon kívül, hogY írt neked, még mit tett? Kényszerített valamire? Te döntöttél. Akkor meg miért bánt? Miért zavar...? Valami piszkál mélyen...?

2018. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

Semmi durva nincs ebben az üzenetben. Nem sérteget, tárgyilagosan leírja az abortuszt. Tény hogy le akar beszélni, meg jól érvel az élet mellett. Nem látok én ebben semmi kifogásolhatót.

Amúgy meg, ha felteszel kérdést egy névtelen oldalon, akkor szokj hozzá.hogy kapsz hideget-meleget. Érzékeny dolgot itt akkor inkább ne kérdezz.

2018. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem??? Hol?? Arról érdeklődtem milyen az altatás és az ébredés műtét után! Semmi több!
2018. jan. 26. 01:45
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
Egyre megy. Erkölcsileg kifogásolható témában kérdeztél.
2018. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Kifogásolja, felőlem aztán azt gondol amit akar. Nade mégis mi jogosítja fel arra hogy zaklasson?


De akkor máshogy : mi lenne ha én most benéznék a 'terhesség' kategóriába, és írnék a terhes anyukáknak (természetesen mindegyiknek, mer' úgy az igazi) hogy olje meg a magzatot, vetessem el azonnal, tepesse darabokra, mert az tök jó buli. Felháborodnál te is és az anyuka is, ugye? Hm? Merthat ugye jogom van írni, hiszen van olyan lehetőség itt az oldalon hogy privát üzenet. Csak éppen nem erkölcsös dolog. Az meg jó ha van :) Teccik érteni mi a problémám?

2018. jan. 26. 09:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!