Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Volt néhány abortuszos kérdésem sajnos. Már túl vagyok rajta, nem is ez a lényeg. Minden egyes kérdésemre jöttek a privátok 3-4 embertől, minden egyes levélben ugyanazt írták szóról szóra, tehát ez egy bemásolt, előre megirt szöveg volt. És természetesen mindig ugyanazoktol az emberektől jött. A levelek lényege hogy ne vetessem el a babát, próbáltak hatni rám... A kérdésem, hogy ez nekik miért jó? Felnőtt ember lévén, miért nem fogadják el azt, ha valaki nem úgy gondolja mint ők? Vagy pénzt kapnak érte?
2018. jan. 24. 22:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%

Önigazolást keresel, de itt sem találod meg.

Én személy szerint értem, mivel akarsz érvelni, csakhogy ezek az érvek rosszak. Egyedül annyit tudsz felmutatni, h írtak neked pár tök korrekt üzenetet. Hű, de zaklattak.

Kívánom, h megtaláld a lelki békédet és a megbocsátást...

2018. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Korrekt az hogy szinte ramparancsol hogy tartsam meg illetve hogy valami g...i jó biznisznek állítja be a szülést? Pff.. Hát szép! Nézd, én egyáltalán nem bánom a döntésem, tudom hogy mindenkinek így volt a legjobb. Elég nyomorom van nekem is, egy gyerekkel meg ennél is rosszabb lenne. Az meg hogy küld cuccokat... Hát hogy is mondjam. Mese habbal. És ez kéne belatni. Illetve magunkba szuszakolni annyi kis kulturát és toleranciát , hogy elfogadjuk ha máshogy dönt a másik
2018. jan. 26. 10:19
 23/32 anonim ***** válasza:
43%

Ha látsz valakit a szakadék felé futni, akkor is nagy toleránsan azt mondod, h "hát nyugodtan, ő így döntött"?


Az a valaki a hasadban egy élet volt. Egy kis ember. Tök mindegy, hogy sejtcsomó, embrió vagy magzat. Élet. Egy kisgyerek és egy 80 éves ősz öregember is ugyanúgy ember, ahogy az a valaki is az volt, akit elvetettél.

Azok, akik írnak, ez ellen dolgoznak. Nem vagyok egy közülük, de egyetértek velük. Jót akarnak, jót akartak neked is, meg a kicsinek is. Remélem, egyszer belátod.

2018. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem dolgoztad fel ezt az egészet.

Én nem vitatom,hogy nem volt rossz döntés az ab de lásd be ha nem bántana az egész akkor magasról tojnál minden válaszra meg üzire.

A legtöbb ab kérdés vitába torkollik.

2018. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
23, menj el egy nyomortelepre, na ott NINCS abortusz mert kell a segíly! Nézd meg, milyen jó életük van azoknak a pujáknak. Vagy nézz meg egy olyan gyereket akit nem terveztek, de a sok aberrált r@beszelte anyukát hogy tartsa meg...aztan egész gyermekkorában ütik, ne adj isten még molesztaljak is! Biztos nem jó ugye? De a lényeg hogy él, mi?
2018. jan. 26. 11:54
 26/32 A kérdező kommentje:
24, hidd el hogy tojok rá. Most éppen ez érdekelt. Sok más is érdekel, éppen ugyanennyire. Nem konkrétan az érdekelt hogy NEKEM miért írtak. Hanem hogy miért így, miért ennyit, miert ezt!
2018. jan. 26. 11:56
 27/32 anonim ***** válasza:
54%

24-es vagyok.

Még itt szóba szokott jönni az örökbeadás mint opció.

Nem nem vagyok ab ellen se mellette.

Van egy két ab-os ab ellenes aki foggal körömmel védi az igazát és egy értelmetlen vita kerekedik.

Miért írnak ilyeneket?Ezt tőlük kellene megkérdezni.

De hidd el amit itt bemásoltál szöveget nem bántó és nem is zaklatás.

Van ennél százszor rosszabb szöveg amit itt olvastam.Még a hajam is égnek állt pedig hosszú.(vicc volt)

Azért is vehetted ezt zaklatásnak mert a kiirt kérdéskor eldöntött dolog volt az ab.De úgy gondolta az illető hátha meggondolod magad.

Bocs

2018. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
58%

Szia Kérdező!


Nem értem miért vagy ennyire kiakadva.

Ahhoz tudnám ezt hasonlítani, mikor a tudomásodra jut, hogy valaki föl akarja vágni az ereit. Meg van rá a joga, megteheti és az ő döntése. De Te, mint aki ezt borzalmas nagy hibának tartod, azért csak megpróbálsz néhány módot arra, hogy az illető jobb belátásra térjen. Ezt én nem érzem zaklatásnak.

2018. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha napjában 4x elmennék hozzá és elmondanam ugyanazt szóról szóra, lenne joga zaklatasert feljelenteni. Érted? A másik meg, egy idegen embernek nem szólnék . Valszeg ők sem oltagatnanak, csak ugye írni arc nélkül rohadt könnyű
2018. jan. 26. 14:10
 30/32 anonim ***** válasza:
42%

Én becsúszott gyerek vagyok.

A lehető legrosszabbkor születtem.

Gondolom azt várjátok, hogy leírjam milyen hű de jó, hogy mégis élek stb.

Nos, ha az élet mennyisége számítana, iígy is lenne.

No de a minősége...

Nem akart gyerek voltam. Nem várt. Nem szeretett.

Felborult a családunk élete, és soha nem állt helyre.

A testvéreim legalább őszintén utáltak, apám inkább hozzám se szólt, anyám lepasszolta a nevelésem a nagyimnak.

Hat évesen már az öngyilkosságon gondolkoztam.

Szóval nyugodtan nyilatkozom azt, hogy inkább kapartak volna ki.

2018. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!