Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Volt néhány abortuszos kérdésem sajnos. Már túl vagyok rajta, nem is ez a lényeg. Minden egyes kérdésemre jöttek a privátok 3-4 embertől, minden egyes levélben ugyanazt írták szóról szóra, tehát ez egy bemásolt, előre megirt szöveg volt. És természetesen mindig ugyanazoktol az emberektől jött. A levelek lényege hogy ne vetessem el a babát, próbáltak hatni rám... A kérdésem, hogy ez nekik miért jó? Felnőtt ember lévén, miért nem fogadják el azt, ha valaki nem úgy gondolja mint ők? Vagy pénzt kapnak érte?
2018. jan. 24. 22:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
48%
Egyrészt abban a levélben sem tartalmában, sem stílusában nincs szerintem semmi sértő, másrészt ízléstelen szerintem, hogy egy neked privátban írt levelet nyilvánosságra hozol. Hiszen pont ezért privát.
2018. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
48%
Meg kene tanulni elfogadni masok donteset! Ha valakinek nem jokor kopogtat a golya azt tiszteletben tartani! En sem vagyok abortuszparti de igenis vannak olyan elethelyzetek amikor sajnos meg kell hozni azt a dontest amihez lehet tobb ero kell mint addig barmihez. Persze azt en is elitelem ha valaki csak felwlotlenul dugdos ide oda ezt azt aztan evente ketszer bemegy egy korhazba kikapartatni magat...nyilvan nem.errol beszelek. De igenis vannak olyan helyzetek az eletben nehany nonek amikor nincs valasztasa. Amig a kedves hitterito gyilkosozo agymosott csolatasu osanyak ezt nem.tapasztaljak addig sajna fogjak is kuldozgetni az uzeneteiket...lekell szarni. Igyis eleg nehez gondolom meghozni azt a dontest...nem kell meg jobban beletaposni szerensetlenekbe ...higgyetek el kedves lobbistak ...nem kell hogy lelkiismeretfurdalast ebresszetek azokba a nokbe...lesz nekik anelkul is. Ugyhogy szerintem menjetek a hulyesegeitekkel a fenebe.
2018. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!