Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Kibeszelnek munkahelyen mert missed ab.om volt. Es ez nagyon zavar rosszul esik kerdezgettek is es mondtam ez az en dolgom ne fagassanak, de nem nezek oda es a hatam mogott is csinaljak,lenezoen neznek. Emiatt rengeteget sirok es nehezen tudok oda figyelni munkara is. Mit tegyek az ilyen munka tarsak ellen?

2018. febr. 25. 07:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

"Halál nyugalommal kérdezgesd őket a nőgyógyászati panaszaikról, a szexuális életükről, a szőrtelenítési szokásaikról, bármi ilyen intim és zavarba ejtő dologról. De csak tényleg mintha az időjárásról kérdeznél."

+1

Kérdező, én még a hüvelygomba-témát is ajánlanám a figyelmedbe, lehetőleg átordítva keresztbe az irodán... ettől vagy a maradék agyához kap a retkes bunkója, vagy megsértődik, és akkor nem szól hozzád... mindenképp tiszta nyereség....

2018. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért gondoljátok, hogy a kérdező hazudik. Szerintem akinek ab-ja volt, az a következő hétfőn nem "abortuszom volt" feliratú pólóban megy dolgozni, meg nem hirdeti fűnek-fának. Ellenben ha várta a babát, akkor valószínűleg szólt erről a munkahelyének is, így tudtak róla, csak aztán elhalt a terhesség.
2018. febr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolso kommentelo igen igy volt, es missed abom volt feltuntettem nem abortusz.

Szoltam bent az irodan hogy konnyebb hely kene de nemadtak es mondtak ne jarjak dolgozni, nemfejlodott ki a terhessegem csak a petezsak maradt meg ezt tavolitottak el. Es bent kezdtek el pletykalni mindenkinek hogy mivan velem.

Meg tul se tettem magam a dolgon aszidtem munkahelyen jobb lessz de nem az. Koszonom a valaszokat

2018. febr. 26. 12:06
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de a kibeszéltek és a beszéltek rólad mert aggódtak érted ugye tudod, hogy nem egy és ugyanaz! Nekem az utolsó kommentedből az jön le... szerintem most túl érzékeny vagy, érthető módon nem vagy jó passzban és tulreagalod ezt. Nagyon sajnalom a missed abot :(
2018. febr. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Beszelj veluk oszinten. Ha ilyenek, akkor ha titkolozol, az csak "olaj a tuzre". Meseld el, mi tortent, mit kellett atelned stb. Ezek utan nem letezik, h van olyan taplo ember, aki meg mindig a hatad mogott sutyorogna
2018. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11-es, hát te eszméletlen nagy király vagy!! :-) :-) jót nevettem a kommenteden.


Kérdező: Fel a fejjel, nézz előre! Minden rendben lesz! Tegyél panaszt a főnöknél hogy téged ez mélyen érint, és zavar.

Ha ez is hatástalan, keress másik munkát.


Gratulálok az ilyen tapló embereknek, h így viselkednek.

2018. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!