Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hol lehet intézni az abortuszh...

Hol lehet intézni az abortuszhoz a papírmunkát?

Figyelt kérdés
Abortuszt szeretnék végeztetni, ha jól tudom a védőnői szolgálathoz kell menni az orvos után. Az ugye nem egyenlő a Humán szolgáltatási központtal? A 11. kerületben nem tudjátok véletlenül hol van ilyen védőnői szolgálat ahol el tudom intézni a papírmunkát?
2018. márc. 23. 18:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

google esetleg?kb fél percembe került megkeresni.

[link]

2018. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
amit belinkeltel csaladvedelmi, nekem az orbos vedonoi szolgalatot mondott, a ketto nem ugyanaz sot meg van egy human szolgalat, en is hasznalom a googlet de sehol nincs egyertelmuen leirva hova is kell pontosan menni, amit belinkeltel ott sem
2018. márc. 23. 19:32
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
De igen, ez kell neked. az abortusz a családvédelmis védőnő intézi, aki a csvsznél működik.
2018. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

akkor koszi, ha jol latom minden keruletben ebbol egy van

azt irjak idopontot kell kerni, ez tenyleg igy van? remelem nem hetekre adjak az idopontot mert en minnel elobb szeretnek tullenni az egeszen, ha lehet mar jovo heten

2018. márc. 23. 20:08
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Általában még arra hétre adják, amikor megkéred. Elmész az időpontra, majd 3 nap múlva ismét ha nem gondoltad meg magad, akkor kapod meg a csekket amit be kell fizetned, ezzel mehetsz intézkedni a kórházba. Jövő héten még biztosan nem lesz meg az egész procedúra.
2018. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Koszi. A baj az hogy most rovid hetek lesznek, Husvet utani kedden tudna az orvosom megcsinalni, utanna elutazik. Vagyis hetfon valahogu be kellene jutnom a vedonohoz hogu csutortokig megleguen a papir. Nem tudod hogy szamoljak a 3 napot? Az elso nap amikpr eloszor megyek vagy az meg csak a nulladik? Vagyis ha hetfon mennek akkor mikor kapom meg a papirt? Csutortokon meglenne?
2018. márc. 23. 20:37
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a nulladik. ha hétfőn bejutsz(amit kétlek, mivel aznapra nem fognak tudni időpontot adni) akkor csütörtökön mehetsz legközelebb, és ezután kell menned intézni az aneszteziológust, a labort stb...
2018. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A ver, ekg, vercsoport mar ma kesz lett, eu dolgozo vagyok, viszont nem kell aneszteziologus sem

Szerinted ha csak odamennek es elmondanam mi a gondom, be lehetne jutni hetfon? Vegulis nekem ket kerulet CSV-je is jo, valamelyikbe csak bejutok hetfon.

2018. márc. 23. 21:03
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, mivel ha valakinek már van időpontja, nem fogják lemondani hogy te bejuthass. Márpedig eléggé be vannak táblázva a csvsz-nél. és hogy érted hogy nem kell aneszteziológus? Az mindig kell.
2018. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ma mondta a nogyogyasz aki csinalni fogja hogu ez annyira kis beavatkozas hogy nem kell hozza aneszteziologus, sot meg labpr es ekg sem kellett volna csak egy 1 honapon beluli vercsoport meghatarozas.

Mellesleg sajnalom hogu volt olyan barom aki lepontozta az elso valaszod annak ellenere hogy a kerdesre hasznos valaszt adtal.

2018. márc. 23. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!