Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha előbb derül ki a betegségem...

Ha előbb derül ki a betegségem más lett volna az abortuszhoz való hozzáállása a védőnőnek/dokinak?

Figyelt kérdés

Kicsit régebbi a sztori. Az ab volt tavaly februárban, arra rá kb 3 hónappal derült ki nálam egy betegség(szarkoidózis), amire sokféle gyógyszert szedtem és egyiket se lehetett terhesség alatt szedni, arról nem is beszélve, hogy tavaly május és idén január között készült rólam egy mellkas-has CT és vagy 10 sima mellkas rtg.

Igazából a tünetek amik voltak ilyen semmit mondóak voltak, azért se volt különösebb kivizsgálás csak egy megfázás kapcsán állítólag csúnyán köhögtem-gondolom más volt mint egy sima nátha esetében- és emiatt készült egy mellkas röntgen. Pl ha az abortusz előtt csináltak volna, már akkor is kiderült volna és az is lehetett volna egy plusz érv, hogy az én állapotom és egy terhesség nem épp kompatibilis. Így viszont hallgathattam a szentbeszédet, mintha egy idegen jobban tudná milyen élethelyzetben vagyok.


2018. jún. 3. 11:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, miért szerinted ha az orvos meg azt mondja, hogy nem így történt, kinek hisznek egy abortuszosnak, vagy egy orvosnak?:-D Ugye mindenki tudja a választ?
2018. jún. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Az "abortuszos" az mi, utolsó? Foglalkozás? Mióta? Ritka agyatlan egy lény vagy.
2018. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

#21, próbálj megbékélni azzal a tudattal, hogy az emberek többsége 2018-ban él, nem 1918-ban... és nem tekinti bűnnek az abortuszt. Még Írországban se, ugye...

A kérdésedre válaszolva, az első ilyen panasznál úgyse veszik a dolgozó fejét, mert mindenkinek lehet rossz napja, a főnöke elbeszélget vele, és ennyi. Ha zsinórban a 10. hasonló panasz jön az illetőre, akkor meg már nem kérdés, kinek van igaza... pláne, hogy a fanatikus az egy fegyelmi bizottság előtt se fogná vissza magát, hisz meg van győződve a saját megfellebbezhetetlen igazságáról.

De ehhez az kell, hogy az emberek merjenek kiállni magukért.

2018. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
97%

Jaj 59%-os, te minden itteni kérdéshez írsz valami bunkó, paraszt, tapló kommentet?:D

Neked ennyire nincsen életed? Szerintem az összes abortusszal kapcsolatos kérdésnél ott lesz a kis szánalmas százalékod, mellette valami gonosz megjegyzést, vagy a szokásos "ha már nem védekeztél, szüld meg" szöveged.

2018. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
10%
24eske, nem sűrűn írok, de ez a kérdés felhúzott. Én legalább vállalom a százalékom és nem dugdosom mint te:-D Te nemcsak a neved nem vállalod de a százalékod se...ennyit rólad:-D
2018. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn, csak napi egyszer, az itteni kérdésekhez. :)
2018. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!