Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Minden nőgyógyásznak kell...

Minden nőgyógyásznak kell abortuszt végeznie?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés, de amikor ctg\nst voltam a kórházban kérdezte az orvosom (ügyeletes volt) hogy mit kell csinálnia. Ekkor mondták neki, hogy kisműtétek lesznek és erre nemtetszését fejezte ki. Most nem tudom, hogy rossz napja volt és nem volt kedve a műtétekhez vagy esetleg maga a tudat, hogy mit fog csinálni váltotta ki ezt.

Hazaúton ezen gondolkodtam, hogy ha ügyeletesek akkor muszáj az abortuszt is megcsinálni vagy mondhatják, hogy nekik nem fér bele a nézeteikbe?

Ha én azt mondom nőgyógyász szeretnék lenni, akkor kötelezően ell csinálni abortuszt is? (nem akarok, elméleti a kérdés)



2018. jún. 3. 20:55
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Többen írtatok, hogy van nőgyógyász ismerős, rokon, Férj.

Akkor már megkérdezném itt, hogy ők egymás között hogy beszélik ezt meg?

2018. jún. 4. 20:28
 32/33 anonim ***** válasza:
72%

Írtam hogy az én férjem nőgyógyász. Nos, náluk úgy van hogy ő nem végez abortuszt, meg még egy kollégája van, a többiek igen. Viszont ő nagyon ügyesen végzi a LEEP-et, így azt általában csak ő csinálja, ha bent van, a többi megbeszélés kérdése. Általában egy nap van 8-10 kisműtét, ebből kevesebb mint a fele abortusz, így simán el tudják osztani egymás között.


Azt meg hogy ki vállalja és ki nem, minden osztályon dolgozó tudja, általában már a munkakezdéskor megvitatják kinek mi erről a véleménye, és ha amúgy nem húzza ki magát az illető a többi feladat alól, nem is szokott problémát jelenteni.

2018. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szegeden van olyan nogyogyi, aki kiirta a weboldalara is, hogy elvi okokbol nem csinal. Nem volt ra szuksegem, mas miatt neztem utana, es megakadt rajta a szemem.
2018. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!