Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz, és nem tudom, elmondjam-e ezt a nővéremnek. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk, mindent megosztunk egymással. De erről, úgy érzem, nem tudnék vele beszélni, ugyanis ő a férjével már évek óta próbálkozik, és nekik nem jön össze a baba. Már két sikertelen lombikon is túl vannak. Nem tudom, hogy reagálna az abortuszomra. Viszont az is nagyon rossz érzéssel tölt el, hogy titkolóznom kell előtte. Ti mit tennétek, elmondanátok?

2018. jún. 7. 09:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%
Ne mondd el, szemétség lenne tőled.
2018. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, egyébként a kisbabádnak valószínűleg nem okozna túl nagy lelki sérülést, hogy nem az anyja neveli.


Vagyis nálunk hasonló a helyzet, a szüleimnek nem lehetett gyereke, anya nővére meg elég rossz anyagi helyzetben volt, 3 gyerekkel és akkor meg terhes lett velem. Először el akart vetetni, de aztán rájöttek, hogy anyáék (mármint aki biológiailag a nagynéném) fel tudnának nevelni, úgyhogy megtartottak és így kerültem haza :D


De én az egész sztorit kiskoromtól ismerem, tehát nem volt titkolózás, hogy kinek a gyereke vagyok meg hasonlók. Amúgy tök vicces a helyzet, mert a 3 nagytesóm ugyanúgy a testvéremnek tartom, mint bárki más a testvéreit, a biológiai anyukámnak viszont egy teljesen egyedi státusza van. Nem illik bele sem az anya, sem a nagynéni, sem a barátnő, sem a jótündér kategóriába, hanem mindegyik egyszerre, de nyilván az ő személyiségéből is fakad, hogy ennyire jóban vagyunk :))) Sajnos a biológiai apámra ugyanez nem mondható el, ő egy vadparaszt, de nem csak velem, a testvéreimet sem szerette soha :(


Viszont az tök királyság, hogy gyakorlatilag két anyukám van és mindkettő nagyon a szívem csücske <3 Szóval egy ilyen helyzet nem feltétlenül rombolja le az emberek lelki világát :D


17/L

2018. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2018. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!