Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben szerintetek...

Ilyen esetben szerintetek elmondjam az anyámnak, hogy terhes vagyok, de nem tartom meg a babát?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolatunk van, mindent megbeszélek vele általában.

Viszont terhes lettem és fogalmam sincs, megmondjam-e neki. Azért, mert miután elköltöztem és egyetemista lettem, újra babát akartak apával, de nem jött össze és 2 év után feladták. De még most is elég fájó pont anyának, mert inkább ő akarta, mindig is imádta a gyerekeket...


Szóval most nem tudom, mi legyen. Mert ez azért elég fontos dolog, de lehet fura lesz hallania, hogy én magamtól mondok le róla és inkább az abortuszt választom.


2017. nov. 12. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
én pont ugyanoda mentem esemény utánit íratni, ahol anyám kínlódott a lombikkal. az élet fura dolgokat produkál.
2017. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Az nem opció, h megtartod és segítenek? esetleg ő lesz vele Gyeses Gyeden?
2017. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, mivel sem én, sem pedig a barátom nem akarunk gyereket. Egyetemre járunk, a barátom már dolgozik is, most más sem hiányzik nekünk, mint egy kisbaba...
2017. nov. 12. 12:09
 4/15 ede1219 ***** válasza:
49%

"Nem, mivel sem én, sem pedig a barátom nem akarunk gyereket. Egyetemre járunk, a barátom már dolgozik is, most más sem hiányzik nekünk, mint egy kisbaba.."


Védekezésről nem hallottál?

2017. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha nagykorú vagy, nem tartozik rá. Ez olyan dolog, amit nem kell elvileg megosztott a világon senkivel a saját partnereden kívül
2017. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Ede!


Mondj csak egyetlen egy olyan módszert, ami 100% biztos védelmet ad a nemkívánatos terhesség ellen

2017. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon fog neki fájni, ha elmondod, hogy elveteted. Lehet teljesen megváltozik a kapcsolatotok, és nem jó irányba.
2017. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ha annyira jo a kapcsolatotok akkor mond el.

Nem biztos hogy eltavolodtok, sot. Azert az anyukad hogy segitsen neked mindig.


En evekig eltem egy minden szempontbol bantalmazo es zsarolo kapcsolatban,ahol a vegen sikerult eljonnom, de kiderult hogy terhes lettem. Hiaba akartam volna gyereket. Valasztanom kellett. Vagy egy bantalmazo kapcsolat ahol a gyerekemet is barmikor banthatja vagy inkabb meg se adom erre az eselyt. Anyam engem orokbefogadott. Nagyon rossz volt neki annak idejen amig en nem lettem megis elmondtam es mellettem allt. Azota megjobb a kapcsolatunk.

2017. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ne mondd el és kész. Mi baj lehet abból ha nem tud róla, abszolút magánügy egy abortusz.
2017. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Ne mondd el, ha nem akarod, de az nem biztos, hogy egy eleten at titkolni tudod elotte. Ha terhes leszel azzal a babaval, akit majd akarsz, akkor a vedonotol elkezdve a szulesznoig, nogyogyaszig mindenki meg fogja kerdezni, volt-e masik terhesseged, be lesz irva a kiskonyvedbe is. Magyarul ezt egy eleten at "cipeled" majd, es bar anyukad nyilvan nem fogja lapozgatni a kiskonyvedet, de fura lesz a tudat hogy parod, orvosok, esetleg baratno tud rola, edesanyad elol pedig egy eleten at hallgatsz rola. Foleg ha valami miatt szoba jon az abortusztema hogy pl. mit gondolsz rola, stb., (anyukaddal ugy ertem) szar lesz hazudni. Mert egy ekkora elhallgatas hazugsag. Viszont ha ugy vessszuk, kegyes hazugsag, szoval Te ismered.
2017. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!