Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete estem át a nőgyógyászati műtéten,természetesen nem tudok élni a "mintha mi sem történt volna" kifejezéssel, de a napok telnek..

A zárójelentésemen 3-4 tünet jelentkezésekor kell az orvost felkeresnem,6hét múlva vizsgálat,DE addig mi a helyzet a párkapcsolatommal? A párom megértő típus de,hogy éli túl ezt a fajta veszteséget egy pár illetve hogy rendeződnek az érzelmek ha az egyik felet jobban megviselte,mint a másikat? És igen..itt most a szex a legnagyobb szakadék,legalább is köztünk.

A párom nehezen bírja és már egyre kevésbé türelmes,amit valahol megértek hisz ő fizikailag sértetlen maradt és lelkileg is elfogadobb volt az abortusszal kapcsolatban,de itt vagyok én, mint nő,aki elszenvedte ezt lelkileg és fizikailag is..

Voltatok már ilyen helyzetben? Meddig volt türelmes a párotok,volt akinél a 6hét alatt végig türelmes volt a párja? Esetleg akad olyan is aki a műtét után nem sokkal beadta a derekát és lefeküdtek a párjával,lett utána valami gond?

Válaszokat előre is köszönöm!



#Türelmetlen pár
2018. júl. 5. 13:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Máshogy is segíthetsz a párodnak... Persze csak ha fontos az egészséged
2018. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%

A férjem tud uralkodni a biológiai szükségletein.

Van olyan intelligens, hogy felfogja ép ésszel, mi történt. Türelmes volt.

2018. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb férfinak a párja érzelmei és egészsége is fontos legalább annyira mint a dugás. Nem vagyunk állatok, uralkodjon magán basszus.
2018. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
Hat het. Mit nem lehet ezen erteni? Ki lehet birni.
2018. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
71%

1 hete nem volt szex és már kezdi elveszíteni a türelmét bár eddig türelmes volt? Jól értlek.

Szerintem akkor szexelj vele ha az orvos áldását adja rátok.

2018. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Igen,eddig úgy ahogy türelmes volt,de most már egyre gyakrabban mondogatja,hogy

"már 1hét eltelt"

"biztos minden rendbe jött már"

Attól félek,hogy máshoz megy vagy vége lesz köztünk.

2018. júl. 5. 13:24
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

Az én párom is felnőtt ember, és ha meg kell állni, akkor ez van.


És ha legközelebbi állapotosságod alatt végig tiltva lesz maga a behatolás? Akkor mi lesz?


15 hetes kismama vagyok és sajnos annyi igényem van jelenleg a szexre mint egy darab gombnak... sajnos.

Számtalanszor akarom magam tudatosan rávenni, de nem megy, mert másra se vágyom csak az alvásra. És lépten nyomon el is alszom. Fotelban, villamoson, autóban, bárhol...

A párom ezt is megérti pedig hidd el neki is fontos a szex, hiszen csak összehoztuk ezt a kis élőlényt a hasamban.

De vannak élethelyzetek, amik másról szólnak.

Pl az, hogy most testileg, lelkileg fel kell épülnöd és nem segítség ha a frusztrálnak a testiséggel.

2018. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem érzed pofátlannak és önzőnek a párod? Most volt abortuszod, de máris a szexen jár az agya! Az Istenért, nem állatok vagyunk!

A gyerek összehozásához ketten kelletettek, de így van, ahogy mondod: az abortusz következményeit csak te viseled! A párodnak fülét-farkát behúzva kéne kivárni a 6 hetet, nem még türelmetlenkedni!


" És igen..itt most a szex a legnagyobb szakadék,legalább is köztünk."


Ha a szexen múlik a kapcsolatotok, az már régen rossz! Mi lesz, ha egyszer szülni fogsz? Utána is 6 hét a türelmi idő! Akkor is te mentegetőzöl majd!? Vagy bármilyen betegség miatt kell akár többet is várni? Tényleg 6 heten múlik a kapcsolat!?


És igen, nem véletlen az a 6 hét.

2018. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

#7 vagyok ismét.


Ne haragudj Kérdező, nyilván pár mondatból nem lehet igazi következtetést levonni, de annak alapján, amiket leírtál azt kell mondjam, ő az a férfi típus akinek sosem szülnék gyereket!

2018. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
A gyomrom forog az ilyen kapcsolatoktol...
2018. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!