Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete estem át a nőgyógyászati műtéten,természetesen nem tudok élni a "mintha mi sem történt volna" kifejezéssel, de a napok telnek..

A zárójelentésemen 3-4 tünet jelentkezésekor kell az orvost felkeresnem,6hét múlva vizsgálat,DE addig mi a helyzet a párkapcsolatommal? A párom megértő típus de,hogy éli túl ezt a fajta veszteséget egy pár illetve hogy rendeződnek az érzelmek ha az egyik felet jobban megviselte,mint a másikat? És igen..itt most a szex a legnagyobb szakadék,legalább is köztünk.

A párom nehezen bírja és már egyre kevésbé türelmes,amit valahol megértek hisz ő fizikailag sértetlen maradt és lelkileg is elfogadobb volt az abortusszal kapcsolatban,de itt vagyok én, mint nő,aki elszenvedte ezt lelkileg és fizikailag is..

Voltatok már ilyen helyzetben? Meddig volt türelmes a párotok,volt akinél a 6hét alatt végig türelmes volt a párja? Esetleg akad olyan is aki a műtét után nem sokkal beadta a derekát és lefeküdtek a párjával,lett utána valami gond?

Válaszokat előre is köszönöm!



#Türelmetlen pár
2018. júl. 5. 13:06
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos be kell látnom igazatok van.. ha valóban szeret kibírja,számomra az egészsegema fontosabb, és köszönöm,hogy jó pár válaszoló erősítette bennem azt,hogy nem az én szextől való tartozkodásommal van a gond!

Szép napot nektek!

2018. júl. 5. 15:16
 32/41 anonim ***** válasza:
68%

Uram isten!!!!! Persze, h türelmes volt a vegletekig, hiszen ez egy műtét, egy fizikailag és lelkileg is terhes beavatkozás!!!

Ha 6 hét szex nélküliség “szakadék” a kapcsolatotokban, akkor ott nagyon komoly gondok vannak és a helyedben átértékelném az egészet. Mi van ha gyereket szülsz majd? Meg mi az, h egyre türelmetlenebb? Talán ösztön lény?!

2018. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
28%

Ezt nem mondjatok, hogy ide is kepes volt idetalalni ez az abortuszfan?😂😂😂😂

Ilyen a vilagon nincs!

2018. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
21%
Köztes megoldás a 3-4 hét, és a kecske is jól lakik, meg a káposzta is megmarad.:)
2018. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egy par honapja volt missed ab miatt hasonlo beavatkozasom. A zarojellentesben 4 hetet irtak hogy nem szabad szexelni(kulfoldon elek)
2018. júl. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
57%

Itt nem az a kérdés, hogy mennyit kell várni utána. Ha már egy hét után nehezére esik, teljesen mindegy. Ő is ott volt a gyerek megcsinálásánál, és gondolom a döntésnél is annak ellenére, hogy őt nem viselte meg annyira. Mégis látszólag nem fogja fel, hogy neked mit jelent az abortusz testileg és lelkileg. Beszéltetek erről? Hogy mi történik ilyenkor, és miért nem szabad szexelni? Mert ha ennek ellenére ennyire nem érti meg, és még benned próbál bűntudatot kelteni, akkor szerintem is undorítóan önző ember.


A kérdésre válaszolva igen, nekem is volt nőgyógyászati betegségem (még csak nem is műtét), ami miatt 6 hetet kellett várni, és természetesen szó nélkül kivártuk, pedig elég fiatalok voltunk még. Ha csak a sajat önző érdekeit nézzük, akkor a szextől elkaphatsz valamit, amitől még rosszabbul leszel, és még tovább nem csinálhatjátok. Na erről mi a véleménye?

2018. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
68%
A férjed egy ösztönlény, akit csak a farka érdekel. Fordított esetben a következő kijelentésénél ultimátumot adnék neki. Nem olvastam a válaszokat, nem tudom, miért történt az abortusz, amit egyébként sajnálok, de szerintem jobb, hogy nem szülsz egy ilyen embernek. Tegye csak másba a farkát, neki a te egészséged a legutolsó. 24N
2018. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
95%

Pár hete vetéltem el, művi befejezés vot és 3 hetet mondott a dokim.

Nem voltam toppon és 4 lett belőle. De mivel veszelyeztetett voltam már előtte 4 héttel sem voltunk együtt. Láss csodát a férjem kibírta,nem is ment félre.

2018. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen egyetértek az előttem szóló hölgy társaimmal. Hagyd ott a francba. Buta vagy,hogy vele maradsz. Neki nem vagy ezekszerint fontos, ahogy az a kisbaba sem volt az. Csak a dugás.
2018. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
76%

Bocs,de őszintén sajnállak,hogy ilyen "megértő" párod van.

Én egész terhességem alatt el voltam tiltva a szextől, és szülés után is még 6 hétig.

Az én párom megértő és kibirta.

Segitettem rajta másképp...

Szóval ha a 6 hetet sem birja kivárni és félsz,hogy máshoz megy,rá kell adni a kabátot....

Az ilyen típusú "férfi" igyis-úgyis előbb-utóbb félre fog lépni...

De ha neked ez jó,egészségedre.

Csak a saját egészségedet kockáztatod a "megértő és türelmes" párod miatt

2018. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!