Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete estem át a nőgyógyászati műtéten,természetesen nem tudok élni a "mintha mi sem történt volna" kifejezéssel, de a napok telnek..

A zárójelentésemen 3-4 tünet jelentkezésekor kell az orvost felkeresnem,6hét múlva vizsgálat,DE addig mi a helyzet a párkapcsolatommal? A párom megértő típus de,hogy éli túl ezt a fajta veszteséget egy pár illetve hogy rendeződnek az érzelmek ha az egyik felet jobban megviselte,mint a másikat? És igen..itt most a szex a legnagyobb szakadék,legalább is köztünk.

A párom nehezen bírja és már egyre kevésbé türelmes,amit valahol megértek hisz ő fizikailag sértetlen maradt és lelkileg is elfogadobb volt az abortusszal kapcsolatban,de itt vagyok én, mint nő,aki elszenvedte ezt lelkileg és fizikailag is..

Voltatok már ilyen helyzetben? Meddig volt türelmes a párotok,volt akinél a 6hét alatt végig türelmes volt a párja? Esetleg akad olyan is aki a műtét után nem sokkal beadta a derekát és lefeküdtek a párjával,lett utána valami gond?

Válaszokat előre is köszönöm!



#Türelmetlen pár
2018. júl. 5. 13:06
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
5%
Én most vagyok 30 hetes terhes, de már sokat beszélgettünk a szülés utáni 6 hétről a párommal, ő teljesen megértő, megegyeztünk abban, hogy más módszerek is vannak,amiket szinten annyira imád mint a puncimat aztán ennyi, ígyis úgyis kitudja 'üríteni' magát a te párod is, de ha emiat elhagy vagy megcsal akkor egy szutyok aki egy könnycseppet sem érdemel. Az nem türelem ha egy hetet kibír, ha elkellene utaznod 2 hónapra akkor sem bírna várni rád s megcsalna? Akkor nem is szeret téged igazán! Magadra kell jobban odafigyelned mert egész életedben ez az egy tested lesz!
2018. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!