Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Szex most vagy szex 6hét múlva?!

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete estem át a nőgyógyászati műtéten,természetesen nem tudok élni a "mintha mi sem történt volna" kifejezéssel, de a napok telnek..

A zárójelentésemen 3-4 tünet jelentkezésekor kell az orvost felkeresnem,6hét múlva vizsgálat,DE addig mi a helyzet a párkapcsolatommal? A párom megértő típus de,hogy éli túl ezt a fajta veszteséget egy pár illetve hogy rendeződnek az érzelmek ha az egyik felet jobban megviselte,mint a másikat? És igen..itt most a szex a legnagyobb szakadék,legalább is köztünk.

A párom nehezen bírja és már egyre kevésbé türelmes,amit valahol megértek hisz ő fizikailag sértetlen maradt és lelkileg is elfogadobb volt az abortusszal kapcsolatban,de itt vagyok én, mint nő,aki elszenvedte ezt lelkileg és fizikailag is..

Voltatok már ilyen helyzetben? Meddig volt türelmes a párotok,volt akinél a 6hét alatt végig türelmes volt a párja? Esetleg akad olyan is aki a műtét után nem sokkal beadta a derekát és lefeküdtek a párjával,lett utána valami gond?

Válaszokat előre is köszönöm!



#Türelmetlen pár
2018. júl. 5. 13:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
84%

"Attól félek,hogy máshoz megy vagy vége lesz köztünk."


Ha az abortusz után ilyen gerinctelen szemétláda módjára viselkedne, akkor nem is kár érte, hoyg elválna az útjaitok. De kérdező biztos, hogy egy ilyen férfi mellett akarsz maradni, akinél ez egyáltalán felmerül!?

2018. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hany eves a parod de ugy viselkedik mint egy erzeketlen, tudatlan, ostoba 15 eves kb. 1 het... ezert hisztizik? Es mi az hogy biztos rendbejott mar..? Az Istenert van fogalma rola hogy konkretan mibol all egy abortusz? A 6 het az 6 het es nem jokedvukbol talaltak ki az orvosok. Ket gyerekem van es szules utan is bizony 6 hetig var az ember, utana van kontroll. Kepzeld az en ferjem is kibirta... nem 6 honapot kell varni csak 6 hetet! Terelje el a gondolatait, foglalkozzon massal. Nem csak es kizarolag szexbol all egy parkapcsolat...
2018. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
80%
"A párom megértő típus..." 😂😂😂😂😂😂😄😄 Ébresztő, kislány!
2018. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a férjem fontosabbnak tartotta az egészségemet, mint a dugást.

“volt akinél a 6hét alatt végig türelmes volt a párja?” - érdekes, én pont fordítva tettem volna fel a kérdést; volt, akinek nem bírt ki 6 hetet a párja, mert egy magán uralkodni képtelen ösztönlény, aki simán lexarja a “szerelme” egészségét, és lazàn kockáztatja egy dugásért cserébe?

2018. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem keress egy normális pasit! Ha nem bír várni 6 hetet, akkor régen rossz. Nekem spontán vetélés után azt mondta az orvos, ha elmúlik a vérzés lehet, de mindenképp kontrolláltasd magad, mielőtt nekikezdenétek.
2018. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%

Szerinten sokkal inkább önző, mint megértő.

Megértő akkor lenne, ha fontosabb lenne számára a te testi és lelki épséged, mint a saját ösztönei és, ha nagyon megkívánná max a wc-ben töltene 5 percet.

Ki kell várni a 6 hetet, mert komoly bajokat okozhat. Addig is van más lehetőséged, hogy "boldoggá tedd".

2018. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy 0-ós kérdés..Amolyan napi.:D

Ha fontos a férjed akkor d..j vele.Váljon egészségedre, vagy majd max nem válik arra és kész.Ehhez még az se kell, hogy itt kérdezősködj.Úgyis mindenki 0-t kap aki nem azt írja, hogy igen mindenképp elégítsd ki az igényeit különben félre megy...gondolom újabb terhességet és abortuszt is terveztek a következő 6 hétben:D:D

2018. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
64%
Meg ma kamatyolj vele. Megerdemlitek egymast. Butak vagytok, mint a tok.
2018. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%
Plusz ha a kikapart méhed belsejében lévő, nem látható, nagy felületű friss seben ketesztül kapsz egy olyan fertőzést a korai szex miatt, hogy ki kell pakolni, legalább nem lesz több besikerült gyerek és bármikor rendelkezésé állhatsz ennek a drága jó embernek.
2018. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de hat hét abszolút nem sok, nekem finoman szólva nem volt könnyű terhességem, így a terhesség alatt és utána sem volt szex hónapokig, de nem rohant qrvához a férjem. Amúgy meg sz.opd le azt csak szereti nem?
2018. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!