Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lányok! Mennyire lenne magától...

Lányok! Mennyire lenne magától értetődő az abortusz, ha teherbe esnétek?

Figyelt kérdés
Ha a férfi nem szeretné, hogy gyereke legyen, elmennétek abortuszra miatta?
2018. júl. 29. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim válasza:
28%
Én nem lennék rá képes,megszülném ha a teremtő így akarta.Életet nem veszünk el.
2018. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
08:25 : Nem is érdekelne mekkora bajba sodrod ezzel a férfit?
2018. júl. 29. 08:29
 3/73 anonim válasza:
76%
Én nem szeretnék gyereket, tehát nem történhet meg az hogy teherbe essek, vigyázok magamra. Ha mégis megtörténne, a pasinak semmi beleszólása nincs abba hogy én mit teszek azzal a babával. Az én testem, az én kisbabám IS. Valószínűleg elvetetném de nem egy hülye férfi miatt. Olyannal amúgy sem jönnék össze aki követel dolgokat.
2018. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
60%

Ha a férfi akkora bajba kerülne miatta, húzna gumit. Duplát,mimt arra láttam példát :D Ennyi.

Nem, nem öltem volna meg a gyerekem egy férfi kényelme miatt sem, igaz életem 40éve alatt soha nem estem "véletlenül" teherbe.

2018. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
63%
Úgy jöttem ide vissza kis gondolkozás után.. szerintem elvetetném. Ha a férfi nem akarja a babát, akkor nem hiszem, hogy velünk maradna. Egyedül meg nem vállalnám be. Hogy a gyed ideje alatt az aprókat számolgassam? Szülői segítségre nem számítanék. Vagy ha fél-1 évesen bölcsi nevelné helyettem, akkor meg minek? Hiteles lakásban élünk, az hozzá tartozik a dologhoz. Saját lakásban több milliós megtakarítással valószínű nem aggódnék ezen, de akkor is fontolgatnám a kérdést!
2018. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem mennek abortuszra. Ferfi kedveert plane.
2018. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
45%

Semmiképpen.


Én is anno nem tervezetten estem teherbe úgy, hogy kb nem is ismertük egymást, nem érdekelt a véleménye (azóta is együtt vagyunk, 2 gyerekünk van már)

2018. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
61%

"Nem is érdekelne mekkora bajba sodrod ezzel a férfit?"


Wtf? Húzzon gumit, ha nem akar gyereket, vagy el is köttetheti magát (nem kell messzire utaznia miatta).


Életem egyik kapcsolatában (nem volt sok) se volt egyértelmű az abortusz.

Ellenkezőleg, az volt egyértelmű hogy ha besikerül, biztos megtartom. Ezt közöltem is. Ennek tudatában védekeztünk.

Ráadásul ez mindig gumit jelentett, mivel gyógyszert nem szedhetek.

És milyen meglepő: egyszer se lettem terhes véletlenül.


Két gyerekem van, mindkettő akart, tervezett.

2018. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
65%

En annyira feltem a tervezetlen teherbeesestol, hogy a ferjemen kivul minden partneremmel altalaban dupla modszerrel is vedekeztem. Ha teherbe estem volna megis, akkor biztosan nem tartottam volna meg, de nem azert, hogy a pasi “ne menjen tonkre”, hanem magam miatt. Egyik ferfit sem szerettem jobban magamnal, hogy azt nezzem nekik mi a jo.

Mondjuk ha dupla vedekezes mellett teherbe estem volna, akkor nekem egy eletre lement volna a kedvem a szextol, az biztos...


A ferjemmel volt egyedul ugy, hogy lazabbra vettuk neha a vedekezest, azert mertuk ezt, mert megtartottuk volna a tervezetlenul fogant gyereket is, ezt atbeszeltuk rendszeresen. Nem kerte volna soha, hogy vetessem el, ha nem akarom.


Szoval a lenyeg: nagy szerelem ide, vagy oda, annyi eletoszton mindig volt bennem, hogy azt nezzem komolyabb helyzetben, hogy nekem mi a jo. Akaratom ellenere nem vallaltam volna abortuszt a pasi miatt, csak magam miatt legfeljebb.

2018. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem szeretnék gyereket védekezem, ha a férfi biztosra megy ő is húz gumit.

A bajba sodorni alatt mit értesz? Hogy családos? Mert akkor le sem feküdnék vele. Hogy gyerektartást kell fizetnie? Drága este volt akkor neki, szívás.

Én is csak a férjemtől lettem terhes... de ha valami csoda folytán gyógyszer és gumi mellett teherbe estem volna valamelyik korábbi kapcsolatomból és az abortusz mellett döntök, az nem a férfi érdekei miatt lett volna.


Az megint másik mise, mikor a hülye pitsák felcsináltatják magukat egy családos idiótával aztán meglepve tapasztalják, hogy a gyerek ellenére sem hagyja ott a családját a pasas. De ennek a lélektanába a legtöbben szerintem nem tudjuk beleélni magunkat, kellően alacsony IQ és EQ hiányában.

2018. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!