Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lányok! Mennyire lenne magától...

Lányok! Mennyire lenne magától értetődő az abortusz, ha teherbe esnétek?

Figyelt kérdés
Ha a férfi nem szeretné, hogy gyereke legyen, elmennétek abortuszra miatta?
2018. júl. 29. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
82%

50

Van az a helyzet, hogy az abortusz a felelősség felvállalása.

2018. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
22%

51es, ugyan mikor? A felelősség felvállalása az hogy nem veszem el senki életét ha már nem voltam képes megfelelően védekezni.


Az abortusz gyáva megfutamodás, nem felelősségvállalás. Csak az abortuszhívők szeretik ezt hinni.

2018. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
71%

52

Te nem vagy egy okos ember. "Abortuszhívők". t enem vagy normális.


Van az a helyzet, amikor a gyereknek jobb, ha nem születik meg. Súlyos kényszerhelyzetben például. De neked erről fogalmad sincs. Ha az abortusz neked könnyebb út, akkor 3-4 abortuszt kívánok!


Az azért látszik, hogy a pofázáson kívül másra nem futja, és fogalad sincs sem a pearl indexről, sem pedig arról, hogy milyen sorsokkal találkozik az ember a szociális szférában.

2018. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk akkor, amikor valaki HELYESEN felméri a saját helyzetét és tudja, hogy nincs meg pl a megfelelő anyagi helyzete, nem akar a szülei nyakára szülni és/vagy nincs meg a szükséges stabil párkapcsolat. Ilyenkor már teljesen felesleges a “Miért nem vedekeztel” című história. Attól még terhes marad és nem az a felelősségteljes megoldás, hogy akarata ellenére megszüli a nem kívánt gyereket, tönkretéve ezzel legalább 2 ember életét! De van az az eset is, mikor valaki alapból nem akar gyereket, megis védekezés ellenére teherbeesik. Nyilván védekezni kell, de emberek vagyunk, hibázhatunk és nem, nem a saját életünk tönkretétele árán kell tanulni azokból! Mindenki eldönti saját maga, hogy mint kezd az életével és testevel!
2018. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
16%

Ha az abortusz neked könnyebb út, akkor 3-4 abortuszt kívánok!



Az azért látszik, hogy a pofázáson kívül másra nem futja, és fogalad sincs sem a pearl indexről, sem pedig arról, hogy milyen sorsokkal találkozik az ember a szociális szférában.



Köszi, de nekem nem lesz abortuszom, ha teherbe esnék vállalnám a felelősséget.

És ezt benézted, napi munkakapcsolatban vagyok a szociális munkásokkal, lakásotthonokkal stb. És igen, kéthavonta legalább egy abortuszos kislány jön hozzánk. És nem, nem azért mert hiba csúszott a védekezésbe, hanem mert nem védekeztek. Pár éve dolgozom már velük és nem, nem találkoztam még erőszak vagy bántalmazás miatti abortusszal. Olyannal viszont sokkal, akiknek a megszakítás védekezés, vagy azt hitték, hogy ha csak picit teszi be, nem lehet terhes...


És utolsó sorban: Nincs akkora hibaszázalék ahány abortuszos itt van. Ha lenne, már rég beszüntették volna ezeket a módszereket mert nem hatásosak:-D

2018. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
82%

55

Gratulálok.

Te aztán okos ember vagy, széles látókörrel!


Ja, tévedtem.


Az isten mentsen meg minket a napi gyakorlatban az ilyen dolgozóktól, komolyan. Szűk látókör, köpködés, áldozathibázatás, ítélkezés, árnyaltság hiánya, a lényeg, hogy legalább valamiben tökéleetsebbnek képzelhesd magad, mint az átlag. Bármi áron.


Nos, nem sikerül.

2018. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
71%

56-os vagyok

Nem kívánok neked csoportos nemi erőszakból fogant terhességet, sem halmozottan sérült magzatot, akinek élete egy nyomor lenne a születése után rövidre szabott életében ... És ezek csak a legegyszerűbb dolgok.


Nem kívánok neked ilyet. De dobd el a nagy mellényedet, mert baromi magányosnak látszol ott a nyeregben, a döglött lovadon.

2018. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
78%
Szociális munkásként pontosan tudnod kéne, hogy akikkel találkozol, valójában nem saját hibájukból kerülnek ilyen helyzetben. A rossz példa, az oktatás hiánya és a téves információk társadalmi problémák. Aki nehéz helyzetbe születik, annak az egész élete nehezített menet lesz. És ha teherbe esik, és az abortuszt választja, akkor valószínűleg nem kívánja ugyanezt a sorsot a gyerekének is.
2018. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbb nő NEM erőszak útján esik teherbe és NEM emiatt megy abortuszra. Szimpla felelőtlenség, megfutamodás. Undorítóak az ilyenek, nőknek sem nevezném őket.
2018. aug. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg azok a rohadt undorítóak, akik ismeretlenül ítélkeznek masok felett és minősítgetik őket, csak mert azok nem az ő szemellenzős nézeteit vallják és úgy élik az életüket, ahogy nekik jó! Na az ilyen minden bizonnyal undorító és nőnek nem nevezhető...
2018. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!