Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lányok! Mennyire lenne magától...

Lányok! Mennyire lenne magától értetődő az abortusz, ha teherbe esnétek?

Figyelt kérdés
Ha a férfi nem szeretné, hogy gyereke legyen, elmennétek abortuszra miatta?
2018. júl. 29. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
92%

Tuti megtartanám, de megbeszélném vele, hogy ha valóban nem akarja, akkor tűnjön el az életemből, ne fizessen semmit és később se keresse a gyereket. Nem kell a kavarás, hogy amikor már nagyobb a gyerek, hirtelen eszébe jut, mikor én meg egyedül nevelgettem.


21/L

2018. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
Ez így rendben is van, örülök, hogy egyre több korrekt vélemény gyűlik itt...
2018. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%

19 éves, egyedülálló nő vagyok, aki egyetemre készül, átlagosan napi 4-5 órát alszik, és a szüleinél lakik.


Ha én vhogy teherbe esnék az vagy vmi negatív csoda lenne, v az, h vkivel nagyon jót éreztem a szombat esti bulin, mivel szexuálisan nem vagyok aktív, és a fiúk sose voltak az eseteim.


Mivel nincs munkám, még tanulok, nincs egzisztenciám, hosszú távú terveim, és még a gyerek apját se ismerném nagy eséllyel, vagy legfeljebb vmi ismerősöm, biztos hogy elvetetném. Egyszerűen nonszensz lenne az egész helyzet hogy én terhes legyek...

2019. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!