Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lányok! Mennyire lenne magától...

Lányok! Mennyire lenne magától értetődő az abortusz, ha teherbe esnétek?

Figyelt kérdés
Ha a férfi nem szeretné, hogy gyereke legyen, elmennétek abortuszra miatta?
2018. júl. 29. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
73%

59

Szégyelld magad!


Nincs olyan, hogy a "legtöbb nő esik teherbe".

NEM.

A LEGTÖBB PASI, AKI TEHERBE EJT EGY NŐT ...Csak valahogy a magadfajták elfelejtik a pasi felelősségét, aki teherbe ejti a nőt, majd otthagyja.

2018. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
22%
Nem a férfi megy kikapartatni a gyerekét. Ez tisztán a nő döntése, ő felelőssége is. Egy az egyben.
2018. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
46%

62

Fasság.

2018. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
12%

júl. 29. 08:32


Baromira kényes téma, de ehhez én is hozzászólok.


Egy igazi ocsmány p.csa vagy aki kb a férfiak rémálma extra negatív értelemben.


Lefekszel egy férfival és teljesen mind 1 hogyan de összejön a baba, mi az hogy a te tested a te babád ? 50 % ban a partneredé a baba még ha benned is van, tehát az első hogy megosztod vele az információt ha egy minimális tisztesség is van benned és hátha dűllőre tudtok jutni a témában.


Hála istennek a nők nagy százalékban ilyet nem írnának mint te tetted, ha az apjának elmondod hogy teherbeestél és lelép , nem hallat magáról akkor a te dolgod mi csinálsz (ez az apját is minősití) de ha ott van veled es te önkényesen döntesz úgy hogy az apának a véleményére sem vagy kiváncsi az biztos hogy több gyereked nem nagyon lenne ! Ettől nem tartanék a továbbiakban.


A gyerek téma 2 emberes 2 ember csinálja ,2 ember hozza meg a döntéseket is és vegyünk egy jó esetet , az apa lesz a családfentartó is ideális esetben így a nő terhessége alatt megszenved vele igaz de az apa (mint én is) egész végig a kezét fogja és ott segít jóbban rosszban ahol tud.


Egy olyan személy vagyok aki egy egy éjszakás kalandból lett apa és a sors a legboldogabb emberré tett ezáltal.


A nő nem dönthet egyedül, az apát kihagyni egy iszonyatos gyáva dolog , aki megteszi és az a gyerek 18 20 évesen valahogyan is de megtudja az igazi apja nevét és megkeresi ott több életet is tönktetesz az anya ostoba nézőpontja .



Minden döntést 2 ember hoz meg vagy a késöbbiekben az anya fogadja is el a következményeket amivel csúnyán megütheti a bokáját.

2018. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
81%

Sokra megy vele a nő, ha egy olyan férfi van végig mellette és fogja a kezét, aki rákényszeríti a saját akaratát. Hiába segít akármennyit, ha a nő nem akar gyereket, vagy nem tőle.

Nem minden férfi olyan, mint te előző. Sokan már a terhesség alatt lelépnek, vagy az első 1-2 évben, amikor nem bírják az örökös gyereksírást. Szerinted egy nőnek, aki nem vágyik gyerekre, megéri végigcsinálni 9 hónapot, az egészségét kockáztatni, aztán feladni a karrierjét és mindent alárendelni egy gyereknek, akit nem akart? Úgy, hogy a férfi majd TALÁN nem hagyja egyedül? És vajon a gyereknek ez mennyire jó?


Igazságos vagy nem, de tény, hogy az abortuszról a nő dönt. Nem véletlenül. Neki kell mérlegelnie, hogy vállalja-e az életre szóló felelősséget.

2018. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
13%
Előző, ezt már akkor el kell döntenie, amikor ágyba bújik valakivel. Nem kisiskolás, hogy ne tudja, a szexből gyerek lehet.
2018. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
50%

Férfi miatt nem vetettem volna el sosem..


16-18 évesen evidens volt ( lett volna) nekem, hogy nem vállalhatok gyereket..

Örökbeadni nem lettem volna már képes..( így, hogy van már gyerekem, utóbb is biztos vagyok benne)


Emiatt nagyon meggondoltam mit csinálok..(mit nem csinálok..nem éltem nemi életet csak 18 után, és azutan is nagyon figyeltem...)

1 óvszerszakadás volt, amikor nagyon nem kellett volna.. 2 órán belül esemény utáni tablettát be is vettem


Felnőttként pedig már hamar megtaláltam a páromat..23 évesen

Férjnél vagyok..gyerek is van..szeretnénk is még..


Én a védekezés mellett vagyok

2018. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
90%

67-es vagyok


Viszont a minimum, hpogy ha a férfi akaratán kívül tartok meg egy gyereket, akkor nincs apasági per.. Elismertetés..és tartásdíj.....


Neki legyen olyan, mintha meg sem született volna..

Senkire nem lehet ráeröltetni..

2018. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, ez így teljesen tisztességes, azt gondolom.
2018. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:

#65


Ha a no nem akar gyereket akkor is meg kell mondania a partnernek, forditva is igy van ha a partner nem akarja de a lany igen akkor is kozos a dontes mert a no is vedekezhet a terhesseg ellen, ha a ferfi oldal nem valallja de az lany meg akarja tartani akkor a lany azt is elfogadja ezzel hogy egyedul neveli fel.

2018. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!