Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lányok! Mennyire lenne magától...

Lányok! Mennyire lenne magától értetődő az abortusz, ha teherbe esnétek?

Figyelt kérdés
Ha a férfi nem szeretné, hogy gyereke legyen, elmennétek abortuszra miatta?
2018. júl. 29. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, itt te vagy az egyedüli aki kötözködni akar. Elmondom még egyszer: ÉN nem akarok gyereket, ergo nem úgy tekintek és a szexre és soha nem is fogok, mint a gyerekcsinalas eszköze! Számomra (!!) nem ezt jelenti, ezt fel bírod fogni? Azért azt megengeded, hogy legyen saját véleményem adott dolgokról, ugye...? Köszi!
2018. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
24%
Egye fene :) de itt szó se volt rólad, csak egy objektiv tényről
2018. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
44%

Ja aha, tehát Én leírtam, hogy nem úgy tekintek a szexre, mint a gyereknemzes eszköze, mert nem akarok gyereket, erre te csak azért is erősködsz, már vagy a harmadik kommentet írod ezzel kapcsolatban, de még véletlen sem azért, mert azt írtam, amit..? :D

És de, a kérdező feltett egy kérdést, én pedig válaszoltam, az a válasz rólam szól. Téged viszont senki nem kért arra, hogy javasold itt nekem és azoknak akik nem akarnak gyereket pl a tripla védekezést vagy hogy kis előadást tarts arról mite is való a szex! :)

2018. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
72%

A pasikat nem értem, és most is csak nők írtak. De ez hogy is van?

Gyereket se akar, gumit húzni se akar, de szexelni igen. Olyan nőkkel is, akiről semmit se tud. Nem is fél, hogy valamit elkap? 2018-ban még abban hisznek, hogy a szappan véd a szifilisztől? Nem esik teherbe, tehát nem védekezik, legfeljebb megy a csaja abortuszra. És ha nem? Ja, hát akkor a nő a mocskos szemét haszonleső ribi.

És ha csak egy kis HPV vagy szifilisz lesz a légyott gyümölcse, akkor semmi gond, mert nem kell utána 18 évig fizetni?


Ezért nem szexelek gumi nélkül senkivel, csak ha tartós kapcsolatban együtt elmegyünk szűrésre. Aki velem nem húz gumit, az mással se tette meg. Úgyhogy védőruha kötelező, pedig egy betegség miatt akkor is szedek fogamzásgátlót, ha nincs partnerem.


Minden nő leírta: ha nem akar gyereket, akkor védekezik. Egy férfinak ez miért nem ennyire természetes? Nem félelmetes belegondolni, hogy ha nem húzol gumit, terhes lesz, akkor még csak beleszólásod sincs, hogy megtartja-e?

Itt is megdöbbentően sokan tartanák meg.

2018. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
9%
Keresem a kiselőadásom de nem találom :(
2018. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
39%

29

A szexben az ÉLVEZET nem a reprodukálás miatt van.

Biológiai tény/2.

2018. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
47%
Akkor keresd jobban, kb 2-3 kommenten át is vergődtél, hogy már pedig ez így van. Holott aztán senki hozzad nem szólt, csak csípte a szemed, ha valaki másképp gondolkodik és más irányból közelíti a dolgokat....
2018. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon is egyértelmű lenne, nem szeretem a gyerekeket, nem is akarok. Persze védekezem, de ha becsuszna, nem tartanám meg. Egyébként pedig számomra is az elvezet a lényeg a szexben és én bennem sem az van, hogy a szex kizárólagos és egyetlen funkciója a gyerekgyártás.
2018. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
23%
Neked tenyleg el kell magyarazni az ironiat? :D Nyilvan tudtam mire gondolsz, de az tavolrol sem kiseloadas. Amugy is te kontraztal ra az en valaszomra. Es meg mindig egy biologiai tenyrol beszelunk, a szex maga azert letezik, hogy szaporodjunk, ez az elsodleges celja, ebbol a szempontbol mindegy, hogy te vagy en hogy gondolunk ra. A biosz orakat is vegigkurtatok, azert nincs meg ez a resz? :D Neha faj, hogy egyes nok meg mindig keptelenek elvonatkoztatni az erezlemvezerelte gondolkodasmodtol. Na jo, mara kiegtem, inkabb megyek szexelni egyet a parommal :)
2018. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
66%

Te se érted az iróniát, ha most erre tényleg ezt írtad vissza..:D Nyugo, nem egy 2 évessel beszélsz.

De egyre szánalmasabb vagy ezzel a “szex a gyerekcsinalas eszköze” hisztériáddal! Senki nem tagadja, csupán én és még rajtam kívül sokan masok, NEM erről az oldalról közelítik a szexet és nem úgy gondolunk a szexre, mint abgyerekcsinálás eszköze!

Egyébként mit hallucinálsz itt, ki a fenék Kontrázott rad? Aranyos h azt hiszed itt minden körülötted forog, de még csak el sem olvastam a válaszod, mikor írtam az enyémet. Úgy hogy nem tudom miről beszélsz, de szerintem már te se. Épp te voltál az, aki rakontrazott az én válaszomra.

Világosan elmondtam, hogy én nem tekintek a szexre úgy, mint a reprodukalas eszközere és ha a segged a földhoz csapkodod ae fog ez változni, akkor áruld már el, miért faj neked, hogy én így gondolkodom és miért kell feleslegesen kötekedned?! Szerintem is menj inkább szexelj, mert marhára radferne, talán akkor nem kötnél bele az élő fába is és nem predikalnal a tripla védekezésedről..:D

2018. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!