Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetetnétek a beültéstől...

Elvetetnétek a beültéstől számitott 3.5 hetes petezsákot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne TI mit tennétek a helyemben?! Hosszú lesz


Szóval aug. 25.en volt a beültetésünk. Szept.3.an 26hcg-m volt szept 7.en 99hcg. Szept 11 253hcg. Ekkor a Doktor úr azt mondta uh vizsgalat nelkul hogy mehen kivuli lehet. Hat nem nyugodtam bele. Elmentem a sajat nodokimhoz masnap aki megtalalta a mehben. Szept 12.en masnapi hcg 393. Majd szept 15. 878hcg. Itt a bmcbe a dokim is megtalalta a petezsakot 3mm 15mm nyalkahartya. Ma elmenetem az 1heti kontrollra. Közli hogy nem kell mennem többet ezt ki kell kaparni vagy elmegy magatol. Mai lelet: 10mm a petezsak, elnyult, benne embrionalis elemek nyalkahartya 12mm . Szikholyag nem lathato. Minden gyogyszert fejezzek be. Ugyan ezt mondta mar akkor amikor szerinte mehen kivul van...hogy ne hasznaljam a gyogyszeteket. Hetfőn voltam a sajat orvosomnál ő pl azt mondta hogy még két hét. Hiába 5 napost kaptam vissza kesobb tapadt meg. Nincs verzes gorcsoles semmi. Normal terhessegi tunetek vannak. Ja a bmc dokim utana azt is hozzatette hogy 25mm meg kell varni hogy kijelentheto legyen hogy nem élő terhesség.

Ma ezmiatt elment az sztkba megnezetni. Azt mondta ott a doki o nem nyul hozzá. Hova sietünk? Azt megerősitette hogy 10mm a pzs es szerinte a nyalkahartya 13mm de nem elnyult a pzs hanem szabalyos de meg ures.


Szerintetek most mar az ember ne is remenykedjen? Ti elmennétek egy magan dokihoz hogy kikerjetek a velemenyuket? Vagy mit csináljak?!


2018. szept. 21. 07:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
En a te helyedben biztos elmennek egy magan orvoshoz. Addig meg nem mennek kuretre mig 100%an biztosra nem mondja a doki, hogy nem fejlodik a terhesseg.
2018. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Szia, szerintem először is próbálj megnyugodni. Számtalanszor tévedtek már sz orvosok, nekik mi egy vagyunk a sok közül, elég lelketlenül végzi a legtöbb a munkáját. Az én babámra azt mondták, down kóros lesz, végigbőgtem a terhességem, de vállaltam. Most 4 éves a szőke hajú, kék szemű, angyalarcú makk egészséges cserfes kislányom. Ennyit erről...

Várj még szerintem addig, amíg 100%-ban ki nem derül, hogy abba kell hagyni.

Nagyon drukkolok nektek, sok szerencsét!

2018. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Én is biztosra mennek és megvarnam fejlődik e, addig semmiképp sem hagynám abba a progeszteront.


És igen jó otlet elmenni egy másik maganorvoshoz is.


Szinten BMC lombikos anyuka

2018. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
En is varnek! Elmennek egy 3. orvoshoz, illetve en bizonytalan helyzetben elmentem egy 4d uh rendelobe sima uh-ra, profi gepek vannak es ott szepen latszott szivhang es minden mas
2018. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen várj! És igen, menj el másik helyre! Én is 4D-s rendelőbe mentem annó sima UH-ra. Sokkal jobb gépük van.

Egyébként hány hetes vagy?

Nekem 5+3-nál csak 7mm üres petezsák volt. Embrióra, szívhangra még kellett egy hetet várnunk. Szintén 5 napos beültetésünk volt. Most 2 hónapos a kislányom.

2018. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is várnék.


Nekem is kaparni akarták, 10mmes üres petezsákot. Rá egy hétre 17mm benne szikholyaggal és csak a 7. héten láttuk meg benne az embrió árnyékot!


Még szerencse hogy nem hallgattam a dokira.....


30hkm

2018. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem természetes úton lett meg a baba, de volt 3 hetese UH-m méhen kívüli gyanú miatt, azo egy full üres petezsák van. 5 hetesen az volt a papíromon, hogy "Petezsák látható, embrionális képlet feltételezhető" - magyarul semmi nem látszott, csak vót' valami maszat... Most vagyok 39 hetes.


Én tuti nem rohannék kikapartatni magamból. Mi van ezzel az orvossal, megy a gépe?

2018. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezek itt azzal is problemaznak hogy hetfon es ma is 10mm a pzs. Ma vetettem hcgt az 3784 lett multheten penteken meg 878 volt
2018. szept. 21. 13:48
 9/19 A kérdező kommentje:
Praxisba be vagyok irva uh ra egy profi szonografushoz. Hetfore. Remelem lat majd valamit
2018. szept. 21. 13:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom akkor kB 4 hetes terhes lehetsz. 2-3 hetet mindenképp várni kell, hogy tutira meg tudják mondani, hogy élő a terhesség vagy sem. Előtte alig látszik valami. Ezt még sztk-ban is meg tudják állapítani. Szerintem feleslegesen mész vizsgálatra hétfőn.
2018. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!