Létezhet ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem is tudom igazán, melyik kategóriába tegyem fel ezt a kérdést. Tényleg létezhet olyan nő/férfi, aki az életben nem akar gyermeket? Holott egészséges, mindennemű "adottság" (anyagi, egészségi állapot stb) megvan neki? Nem tudom. Számomra ez hihetetlen nagyon. Ti hogy vagytok vele?
2018. okt. 13. 19:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát. Akkor így most kimondhatom, hogy nincs baj velem pusztán azért, mert nem megyek a tömeg után. Tényleg sok kolléga csesztet, hogy ő az én koromban már 2x, 3x anyuka volt, most szüljek, míg fiatal vagyok (ilyenkor több türelmem lenne a gyerekhez stb, ő már nagyszülő, és élvez az unokáját/unokáit(őszintén örülök neki) stb szövegekkel.

Ilyenkor gyakran lepattintom őket azzal a dumával, hogy mit csinálnak azok a párok, akiknek sajnos nem is lehet? Ők is gyermek nélkül maradnak (hacsak örökbe nem fogadnak pl).

2018. okt. 16. 18:15
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
10-es! Cöcöcöcöcö! Nem azt mondtam, hogy minden gyereket vállaló jó családból származik, hanem azt, hogy Aki viszont szeretetteljes közegből jött, az igenis gyereket fog vállalni. Te ilyenből jöttél, említésed szerint. A párod is? Vitatható, ha Te, aki vele vagy, Te is úgy ítéled meg, hogy ő társat sem akart.
2018. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Mi van? A testvérem az aki társat sem akart, sem gyereket. Én csak társat szerettem volna, gyereket nem. És igen, a párom (házastársam) is szerető családból jött. Szoros a kapcsolata velük. De ő sem vágyik gyerekre.
2018. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9%
Aztán, ha mélyebbre mennénk kiderülne, elég sz@r volt az a család, ahol két gyerekből egy párkapcsolatra is alkalmatlan, egy pedig inkább héderel...Nem, mintha elvárás lenne a gyerek, de nálatok azért komoly gáz van
2018. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Ez de szànalmas. A pàrkapcsolatra alkalmatlan meg a nem akar pàrkapcsolatot marhàra nem ugyanaz. A te fejedben van
2018. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
#14, ezt hívják előítéletnek. Miért nem lehet egyszerűen elfogadni, hogy az emberek különbözőek, különböző módon gondolkodnak, különböző dolgokra vágynak, különböző életmódot követnek, stb.
2018. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Véletlen elment. Szóval a te fejedben van iszonyat nagy gáz, ha a különbséget nem érzékeled a nem akar, és az alkalmatlan között. Tudod vannak emberek akik egyedül boldogok, se párkapcsolatot, se gyereket nem akarnak. Miért olyan nehéz ezt felfogni? Jah, hogy te gondolsz valamit, élsz valahogy és csak az lehet a helyes ? Más véleménye, életmódja, ami nem árt senkinek nem? Aki nem akar gyereket vagy párt az csak héderel? Egy VICC vagy. Nem értelmes, gondolkodó ember.
2018. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Jó, újra, mert nem fogtad fel! Aki tudatosan nem vállal gyereket, de párkapcsolatot igen, ott szinte minden esetben komoly gondok voltak otthon, legfeljebb nem ismerik be.
2018. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
#18, úgy tűnik, te nem fogod fel, akkor elmondom egyszerűbben: nem mindenki az általában "keresztény-polgári-konzervatív" jelzőkkel illetett családmodell szerint képzeli el az életét, vagyunk szép számmal, akik nem erre vágynak, mi több, hátuk közepére se kívánjuk ezt a fajta életmódot.
2018. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze :D és ahol 3 gyereket is akarnak, ott szipiszupi boldogság volt. Leszállhatsz a magas lóról, mert tökéletes család nincs, valószínűleg a tiéd sem volt az, csak kissé beképzelt, naiv és ostoba vagy :D

Az ilyen családok azok, ahol apuka végigcsalja a feleséget, anyuka meg begyógyszerezve éli le az életét. Persze ebből a gyerek semmit nem vág le -főképp ha nem is akar....

2018. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!