Ha a 10. hétben tudom meg hogy terhes vagyok, akkor is el lehet még intézni az abortusz, ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem belefér még az időbe.

2018. okt. 30. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
necces , de talán ....
2018. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Sikerülhet, ha ma elkezdte intézni a Kérdező - én drukkolok neki, nyilván nem ok nélkül döntött az AB mellett...
2018. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
Azert dont igy mert nem tud vedekezni
2018. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14%
Megkérdezhetem, miért szeretnéd elvetetni a babát?
2018. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon korlátolt, aki ilyenekt kérdez, hogy mit csináltál eddig... Persze, lehet, hogy leszarta, de lehet, hogy tényleg nem tudta.

Én a 8 héten tudtam meg, hogy terhes vagyok anno, akkor is csak mert elmentem a kórházba vérvételre. Az otthoni tesztek negatívak voltak és 0 tünetem volt. Ja, és volt, hogy 3 hónapig nem volt mensim. Csak azért, hogy van ilyen, nem kell rögtön támadni, csak mert valaki tökéletes 28 napos ciklusokkal éli az életét és el sem tudja képzelni, hogy más is létezik...

2018. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!