Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha nem sztk-s alapon szeretnem...

Ha nem sztk-s alapon szeretnem megcsinaltatni az abortuszt, hanem magan orvos altal, akkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Teherbe estem, amit a szakitasunk utan tudtam meg. Vedekezni vedekeztunk fog.tablettaval. Megtartani nem tudom a picit, ugyanis dolgozok es sulizok, egyedul elek, segitsegem nincs. Igy az lenne a kerdesem,hogyha magandoki altal csinaltatnam az abortuszt is annyira maceras lenne,mintha sztk-altal? (Csaladvedelmi szolgalat stb.)

2019. febr. 12. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%

Igen, ugyanolyan macera, csak a műtétet a választott orvos végzi, sokkal drágábban.

Az abortusz törvényi szabályozása mindenkire vonatkozik.

2019. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy az első írta! MINDENT UGYANUGY kell csinálni csak az orvosodnak meg fizetsz is külön. Ennyi a külömbség. Plussz jobban bannak veled ha fizetsz.
2019. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2019. febr. 12. 12:59
 4/24 anonim ***** válasza:
15%

Hát, ha nem tudod megtartani a gyereket gondolom 100-150 ezred se lenne magándokira.

Amúgy a törvényi szabályozás miatt ugyan az a procedúra, csak a fizetett orvos normálisan bánik veled.

2019. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem fizetett orvos volt es normális volt.
2019. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó, nem tudhatod miket csináltak míg el voltál bódítva.
2019. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

#6 Mit csináltak volna?!

Négyzetrácsot rajzoltak a hasára és amőbát játszottak az anesztessel?

2019. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Na mit csinalhattak velem? 😄😄 ne már.. ennyi erővel azt a magan is megcsinalhatja azt, hisz nincs kepben a páciens.
2019. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
#6 Ez a nap poénja :D Túl volt rajta,amiért ment,megkapta.Úgy gondolod megerőszakolták 5en? Vagy esetleg fotókat készítettek széttett lábairól?Milyen ostoba vagy
2019. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Engem magánkórházban műtöttek. A családvédelmihez el kell menni ugyanúgy, a csekket nem kell befizetni és annyiból volt egyszerűbb, hogy egy helyben a kórházban megcsináltak minden vizsgálatot-bár nem tudom amúgy hogy szokták. A dokinak plusz zsebbe nem fizettem.
2019. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!